Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Prishtinasja_
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Prishtinasja_ and Arkza
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. Arkza
    12-01-13 02:29
    Arkza
    Prishtinase Te Pershendesss shum e shum dhe deshira ime eshte qe te shoh ndonjehere ne f.d !

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.