Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > romansa
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between romansa and gjini
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. gjini
    07-06-17 13:20
    gjini
    oj Romansa te pershendet miku yt gjini dhe uroj te jesh mire me te tana,

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.