Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > roadrunner
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between roadrunner and GURI SYLAJ
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. roadrunner
  28-10-11 07:03
  roadrunner
  Ju faleminderit shume Guri. Te deshiroj nje dite dhe vikend te mbare dhe te shendoshe ty dhe familjes suaj.
 2. GURI SYLAJ
  28-10-11 05:56
  GURI SYLAJ
  Mire mengjesi!
  JU DESHIROJ NJE DITE TE MIRE!

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.