Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Rendit Nė Radhė Mbrapsht Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 73,144
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 39,176
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 51,817
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 35,708
aferdita
18-09-07 14:30
Nga gjini Shko tek postimi i fundit
50 12,988
Afrimi_17
03-07-09 23:32
Nga Prishtinasja_ Shko tek postimi i fundit
161 9,585
Afrimi_17
05-02-10 17:39
Nga Qika^Me^Kule Shko tek postimi i fundit
28 3,644
Afrimi_17
24-05-10 22:54
Nga Izraeliti Shko tek postimi i fundit
11 3,278
Afrimi_17
23-08-10 16:57
Nga emine Shko tek postimi i fundit
3 2,472
Albanian eX|PerT
14-01-12 14:44
Nga emine Shko tek postimi i fundit
12 4,183
Albanian eX|PerT
14-11-06 16:02
Nga legenda Shko tek postimi i fundit
1 1,838
Thumbs up
Albanian eX|PerT
13-01-12 21:07
Nga achiles Shko tek postimi i fundit
30 3,689
Albanian eX|PerT
16-11-09 19:53
Nga Bujari# Shko tek postimi i fundit
73 13,768
ALENA
04-06-08 07:10
Nga emine Shko tek postimi i fundit
21 3,820
andaluzi91
10-02-07 17:57
Nga Albanian eX|PerT Shko tek postimi i fundit
10 1,729
Antika
14-12-12 15:16
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
76 16,246
Arkza
04-07-09 16:22
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
16 2,291
Artisti
09-11-12 23:15
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
53 9,143
Barbaroza
08-03-09 01:05
Nga LABI Shko tek postimi i fundit
60 6,761
Barbaroza
04-06-08 06:51
Nga emine Shko tek postimi i fundit
39 4,742
Barbaroza
20-01-06 22:16
Nga Drita_Love Shko tek postimi i fundit
44 4,833
bmw-djali
16-01-13 23:59
Nga Sulltan-Alim Shko tek postimi i fundit
63 10,643
Brilliant
15-10-12 22:29
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
28 3,747
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Buqja_ch
18-12-12 23:23
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
81 11,254
Buqja_ch
26-10-08 12:46
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
36 4,764
caki
16-01-11 11:58
Nga emine Shko tek postimi i fundit
258 18,791
Cool_Boy
26-08-12 15:28
Nga emine Shko tek postimi i fundit
64 9,315
Cool_Boy
17-06-07 16:04
Nga Arkza Shko tek postimi i fundit
38 4,190
Crazy
08-12-10 17:26
Nga Afrimi_17 Shko tek postimi i fundit
37 4,774
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:56.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.