Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Astronomia Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Astronomia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
15-11-13 15:53
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
86 38,361
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 4.00 Niveli. Linka_pz
16-12-07 17:39
Nga Ma-Origano Shko tek postimi i fundit
7 2,035
Dilaver
13-02-08 11:09
Nga BE LK Shko tek postimi i fundit
3 2,392
~AnnA~
13-11-08 00:11
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 2,737
~AnnA~
14-11-08 12:52
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,488
~AnnA~
17-11-08 16:27
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
4 1,859
sakra
17-11-08 16:45
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
4 2,998
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
18-11-08 00:21
Nga Bardhyli-Iliri Shko tek postimi i fundit
2 1,538
~AnnA~
25-11-08 12:29
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,905
~AnnA~
08-12-08 10:25
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 3,774
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
19-12-08 15:46
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
2 2,154
~AnnA~
26-12-08 21:12
Nga Shqiptare_ne_Turqi Shko tek postimi i fundit
6 3,475
~AnnA~
29-12-08 19:11
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
5 5,556
~AnnA~
30-12-08 12:27
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
2 2,573
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
30-12-08 13:43
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
13 1,952
Dilaver
30-12-08 16:01
Nga Action Shko tek postimi i fundit
2 2,172
~AnnA~
04-01-09 00:18
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
8 5,952
~AnnA~
06-01-09 02:33
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
4 5,211
~AnnA~
08-01-09 13:14
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 2,153
~AnnA~
22-01-09 21:08
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,460
~AnnA~
25-01-09 18:01
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
5 2,063
~AnnA~
25-01-09 23:41
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,280
~AnnA~
31-01-09 13:59
Nga Action Shko tek postimi i fundit
11 2,130
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
04-02-09 15:10
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
4 2,733
~AnnA~
06-02-09 21:05
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,492
LEDHATIMI
14-02-09 21:14
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
6 4,633
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 96 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:48.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.