Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Astronomia Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Astronomia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
15-11-13 15:53
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
86 37,976
Zero Cool
16-09-11 17:50
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
1 2,957
Thumbs up
Zero Cool
14-09-11 23:50
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 1,835
Cool
Zero Cool
14-09-11 23:04
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 1,738
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
12-09-11 12:09
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
2 2,942
~AnnA~
11-09-11 13:02
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
3 1,949
Zero Cool
02-09-11 15:49
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
1 1,899
~AnnA~
01-07-11 19:59
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 2,622
YanYan
24-06-11 15:34
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
4 2,478
~AnnA~
22-06-11 16:04
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
3 3,364
Zero Cool
19-06-11 17:00
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 868
~AnnA~
17-06-11 11:28
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,488
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
06-06-11 09:58
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
6 5,732
~AnnA~
18-05-11 17:49
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
14 5,036
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
30-03-11 13:30
Nga Afrimi_17 Shko tek postimi i fundit
13 3,252
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
23-01-11 10:31
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
39 6,717
Dashnorja
18-01-11 09:07
Nga Neferta Shko tek postimi i fundit
4 2,568
~AnnA~
16-01-11 09:34
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
12 3,281
~AnnA~
15-01-11 09:46
Nga Dashnorja Shko tek postimi i fundit
10 7,176
Fshatari
14-01-11 13:16
Nga Dashnorja Shko tek postimi i fundit
16 3,597
~AnnA~
14-01-11 11:57
Nga Dashnorja Shko tek postimi i fundit
27 6,092
~AnnA~
20-11-10 11:36
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 3,499
~AnnA~
20-11-10 11:04
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
4 2,441
Post
Brilliant
25-08-10 23:04
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
1 2,145
~AnnA~
10-04-10 21:20
Nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
21 2,961
~AnnA~
29-03-10 19:01
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,271
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 26 deri 50 prej 96 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.