Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Pėrshėndetje dhe Urime Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: uliksi31 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 4 Votat, 4.50 Niveli. Murgesha
10-01-21 19:25
Nga GURI SYLAJ Shko tek postimi i fundit
1,245 109,923
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Murgesha (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 12 Votat, 4.17 Niveli. Flash
30-03-15 15:59
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
3,195 266,162
Neferta
30-11-12 15:15
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
47 13,291
jEtA_1
16-04-21 20:03
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
713 69,144
Vlerėsimi Temave: 5 Votat, 4.20 Niveli. Albonita
16-01-21 16:47
Nga Diana007 Shko tek postimi i fundit
2,422 349,921
GURI SYLAJ
11-01-21 18:05
Nga Paradox_13 Shko tek postimi i fundit
7 1,022
power8
11-05-20 01:19
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
4 3,856
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. LuLjaa
02-07-19 16:50
Nga Buqja_ch Shko tek postimi i fundit
1,310 117,696
Luana
05-04-19 12:35
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
180 17,866
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. rilinda
23-01-19 23:38
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
607 49,827
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 5.00 Niveli. Naki
22-01-19 00:14
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
5,245 453,596
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Naki
28-12-18 13:56
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
176 37,528
Kalimero
26-04-17 21:44
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
45 13,579
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Kercovari
01-02-17 12:40
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,456 104,995
lazdrani
18-01-17 23:36
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
476 40,620
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 3.67 Niveli. progoni
26-10-16 11:25
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,113 76,771
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. vushtrria
28-09-16 19:45
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
2,179 166,367
Lucifer
24-09-16 12:45
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
213 29,062
All In
25-08-16 21:46
Nga All In Shko tek postimi i fundit
8 3,684
power8
26-01-16 00:18
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 2,527
power8
24-01-16 22:05
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 2,584
mentor*
24-01-16 22:02
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
671 61,901
Alkimisti_ch
31-08-15 08:08
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
155 20,326
turisti
26-04-15 19:19
Nga Edonisi Shko tek postimi i fundit
908 71,833
Neferta
01-12-14 07:47
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 22,212
Smile
jonuzi
26-11-14 08:10
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
1 3,089
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Diana007
18-11-14 00:59
Nga SheTa Shko tek postimi i fundit
1,247 107,371
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.00 Niveli. Murgesha
19-09-14 19:30
Nga turisti Shko tek postimi i fundit
2,825 219,948
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 459 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:57.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.