Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Mėsime nga Kurani Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Kryetemė Kryetemė: Urime Ramazani (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Zero Cool
11-07-13 15:31
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
32 15,328
Kryetemė Kryetemė: Lulishta e dritave (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Pause_Print_Scroll
01-07-13 22:46
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
52 13,572
Kryetemė Kryetemė: Thesar hadithesh (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Albanian eX|PerT
15-04-13 19:19
Nga Zanzi/M Shko tek postimi i fundit
132 27,653
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 4.00 Niveli. valiii
13-04-13 11:31
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
69 18,888
Lightbulb
BE LK
09-05-19 12:37
Nga AlbaSoft Shko tek postimi i fundit
177 34,963
valiii
16-04-19 09:27
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
142 45,236
Lapsi
08-04-19 08:48
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
7 4,505
Dardanesha
10-02-19 09:31
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
7 3,631
Blu_sky
25-06-17 16:02
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
133 38,338
Zero Cool
14-09-16 19:30
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
73 14,618
Dardanesha
14-06-16 12:58
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
2 3,458
Zanzi/M
03-03-15 20:27
Nga UniCorN Shko tek postimi i fundit
261 27,745
Post
Zero Cool
29-11-14 19:34
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 2,167
Vlerėsimi Temave: 8 Votat, 3.25 Niveli. munti
28-06-14 20:31
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
1,014 134,483
Harisi
14-05-14 14:34
Nga Harisi Shko tek postimi i fundit
0 2,935
Hajra
20-01-14 14:20
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
52 11,802
uck_aksh
12-12-13 09:57
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
421 83,181
Psikologu
25-10-13 21:45
Nga Kercovari Shko tek postimi i fundit
13 4,580
Dardanesha
13-10-13 23:33
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 2,695
Kercovari
14-09-13 12:32
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
44 11,057
Thumbs down
Zero Cool
31-08-13 22:42
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
3 2,779
Lightbulb
Zero Cool
11-08-13 13:37
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
30 8,144
Psikologu
05-07-13 10:22
Nga Shpati Shko tek postimi i fundit
4 2,956
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. andaluzi91
19-06-13 23:01
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
1,426 146,676
Question
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. Zero Cool
09-05-13 06:26
Nga Besi:) Shko tek postimi i fundit
21 5,588
gazi-de
08-05-13 16:27
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
9 3,301
Bisha
25-04-13 12:29
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 4,388
AbdylHabib
25-04-13 11:18
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
8 4,608
Dardanesha
13-04-13 11:25
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
46 12,154
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 411 Moderatorėt : 4
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.