Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi

Nėn-Forume : Kultura
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
Tė diskutojmė pėr historinė tonė!
144 1,446
Materiale tė reja, zbulime dhe ide personale per gjuhėsinė, artin, historinė ...
418 4,627
Letėrsia shqiptare dhe e huaj.
Nga lirik
08-09-21 07:51 Shko tek postimi i fundit
203 11,799
Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...
Nga lirik
24-07-21 22:40 Shko tek postimi i fundit
268 11,364
Drejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė.
Nga power8
19-01-16 13:49 Shko tek postimi i fundit
127 3,237
Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.
155 2,678
Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)
297 11,591
Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)
282 7,401
Deutsch, English, Franēais ...
Nga power8
05-05-20 18:20 Shko tek postimi i fundit
167 6,566
Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.
Nga Buqja_ch
24-05-20 22:10 Shko tek postimi i fundit
93 2,870

Pėrmban postime tė reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Forum pa Postime tė Reja
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.