Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Pėrshėndetje dhe Urime Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: uliksi31 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 4 Votat, 4.50 Niveli. Murgesha
10-01-21 19:25
Nga GURI SYLAJ Shko tek postimi i fundit
1,245 114,562
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Murgesha (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 12 Votat, 4.17 Niveli. Flash
30-03-15 15:59
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
3,195 273,148
Neferta
30-11-12 15:15
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
47 14,171
jEtA_1
16-04-21 20:03
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
713 72,779
Vlerėsimi Temave: 5 Votat, 4.20 Niveli. Albonita
16-01-21 16:47
Nga Diana007 Shko tek postimi i fundit
2,422 355,594
GURI SYLAJ
11-01-21 18:05
Nga Paradox_13 Shko tek postimi i fundit
7 1,129
power8
11-05-20 01:19
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
4 3,986
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. LuLjaa
02-07-19 16:50
Nga Buqja_ch Shko tek postimi i fundit
1,310 122,106
Luana
05-04-19 12:35
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
180 19,186
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. rilinda
23-01-19 23:38
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
607 52,907
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 5.00 Niveli. Naki
22-01-19 00:14
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
5,245 460,618
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Naki
28-12-18 13:56
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
176 38,807
Kalimero
26-04-17 21:44
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
45 14,216
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Kercovari
01-02-17 12:40
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,456 109,110
lazdrani
18-01-17 23:36
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
476 43,218
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 3.67 Niveli. progoni
26-10-16 11:25
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,113 80,653
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. vushtrria
28-09-16 19:45
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
2,179 171,533
Lucifer
24-09-16 12:45
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
213 30,591
All In
25-08-16 21:46
Nga All In Shko tek postimi i fundit
8 3,793
power8
26-01-16 00:18
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 2,631
power8
24-01-16 22:05
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 2,687
mentor*
24-01-16 22:02
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
671 64,988
Alkimisti_ch
31-08-15 08:08
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
155 21,414
turisti
26-04-15 19:19
Nga Edonisi Shko tek postimi i fundit
908 75,303
Neferta
01-12-14 07:47
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 22,838
Smile
jonuzi
26-11-14 08:10
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
1 3,200
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Diana007
18-11-14 00:59
Nga SheTa Shko tek postimi i fundit
1,247 111,366
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.00 Niveli. Murgesha
19-09-14 19:30
Nga turisti Shko tek postimi i fundit
2,825 225,369
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 459 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.