Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Astronomia Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Astronomia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
15-11-13 15:53
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
86 38,538
power8
06-05-20 21:41
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 810
Zero Cool
14-09-16 19:38
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
87 25,229
~AnnA~
04-04-14 18:36
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
11 10,037
Lightbulb
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
17-12-13 12:11
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
8 6,977
Ylli-1
05-12-13 08:55
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
0 2,522
Toka (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. Zero Cool
06-11-13 16:55
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
24 9,939
Zero Cool
30-08-13 17:45
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
2 3,500
Tomori
30-04-13 12:54
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
12 5,630
Dielli (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
10-03-13 09:47
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
15 8,465
Post
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.00 Niveli. Zero Cool
22-01-13 12:25
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
4 5,472
Lightbulb
Zero Cool
08-01-13 20:25
Nga Albonita Shko tek postimi i fundit
14 3,868
Zana_ch
22-10-12 09:48
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
16 5,428
Zero Cool
25-09-12 13:17
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 2,507
Era1
24-09-12 19:03
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
13 7,028
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
21-05-12 17:13
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
26 7,373
Lightbulb
Zero Cool
14-02-12 19:41
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
24 7,820
Lightbulb
Zero Cool
04-02-12 20:42
Nga Neferta Shko tek postimi i fundit
2 4,520
sherri
30-01-12 15:56
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 3,617
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
28-01-12 12:23
Nga emine Shko tek postimi i fundit
32 11,814
~AnnA~
15-01-12 22:07
Nga Gega 1 Shko tek postimi i fundit
28 11,001
Lightbulb
Zero Cool
13-12-11 21:48
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
1 4,748
Cool
Zero Cool
11-12-11 23:24
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
8 5,321
Zero Cool
05-12-11 19:54
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 2,817
Cool
Zero Cool
29-10-11 11:51
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 3,704
Smile
Zero Cool
20-10-11 15:52
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 5,543
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 96 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.