Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 79,225
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 38,861
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 56,417
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 41,685
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zanzi/M
21-05-20 08:35
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
229 45,048
Dilaver
15-03-19 14:43
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
98 19,019
Zero Cool
13-03-14 09:40
Nga haneza Shko tek postimi i fundit
2 3,878
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. falma_lotin
12-03-14 16:52
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
189 196,424
Post
Zero Cool
27-01-14 00:03
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
3 3,525
jadore
24-12-13 11:10
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
25 6,705
GURI SYLAJ
12-12-13 20:20
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 18,551
Pilati
10-09-13 12:18
Nga emine Shko tek postimi i fundit
134 20,830
Zero Cool
20-06-13 16:02
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
13 7,394
Post
Zero Cool
18-06-13 22:29
Nga Kalimero Shko tek postimi i fundit
2 3,431
Urata
07-06-13 21:43
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
117 14,946
Kercovari
18-05-13 16:57
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
25 9,791
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. laliloli
17-05-13 17:56
Nga emine Shko tek postimi i fundit
560 45,586
Lightbulb
selvija
21-04-13 13:20
Nga Alima Shko tek postimi i fundit
394 66,543
murrizi
09-03-13 12:50
Nga zanaa Shko tek postimi i fundit
2 3,733
~AnnA~
19-02-13 13:32
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 3,918
bmw-djali
16-01-13 23:59
Nga Sulltan-Alim Shko tek postimi i fundit
63 12,051
Zero Cool
14-01-13 17:56
Nga halla e madhe Shko tek postimi i fundit
9 3,658
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. DIzzI
04-01-13 22:28
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
142 30,502
emine
04-01-13 22:14
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
1 3,779
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Murgesha
04-01-13 22:07
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
109 19,486
Arrow
Janna
04-01-13 22:05
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
112 24,022
emine
04-01-13 22:02
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
1 3,503
emine
04-01-13 21:58
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
6 4,525
LIBERO_78
04-01-13 21:47
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
410 35,645
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:41.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.