Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Shkenca & Teknologjia Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.


Nėn-Forume : Shkenca & Teknologjia
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
A egzistojnė fenomenet paranormale apo ato janė vetėm mashtrime tė persosura?
Nga Zero Cool
17-01-13 14:22 Shko tek postimi i fundit
29 462

Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Shkenca & Teknologjia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
5 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete!!!! (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Murgesha
19-07-17 16:13
Nga jona1995 Shko tek postimi i fundit
193 61,651
Lightbulb
Zero Cool
24-09-11 17:50
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 3,136
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
15-09-11 08:40
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
4 4,899
Post
Zero Cool
14-09-11 23:27
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 4,093
Exclamation
Zero Cool
14-09-11 22:56
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 2,926
Zero Cool
14-09-11 13:10
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
1 2,981
Dushku
11-08-11 12:35
Nga Dushku Shko tek postimi i fundit
0 3,529
Kercovari
07-08-11 19:50
Nga Kercovari Shko tek postimi i fundit
0 3,664
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
01-08-11 11:58
Nga Izraeliti Shko tek postimi i fundit
18 7,669
~AnnA~
22-07-11 12:48
Nga Neferta Shko tek postimi i fundit
7 8,707
Zero Cool
15-07-11 13:13
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 1,564
rastesishT
11-07-11 14:51
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
6 2,873
Murgesha
25-05-11 21:42
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
0 2,082
~AnnA~
12-04-11 11:14
Nga drinibardhe Shko tek postimi i fundit
1 2,320
~AnnA~
12-04-11 11:03
Nga drinibardhe Shko tek postimi i fundit
3 3,047
lirik
10-04-11 13:00
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
2 2,306
Murgesha
07-04-11 08:45
Nga drinibardhe Shko tek postimi i fundit
26 3,469
gazi-de
07-04-11 08:39
Nga drinibardhe Shko tek postimi i fundit
10 1,896
rastesishT
08-03-11 16:16
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
1 4,777
rastesishT
04-03-11 00:48
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
1 2,012
rastesishT
04-03-11 00:40
Nga rastesishT Shko tek postimi i fundit
0 1,715
rastesishT
04-03-11 00:37
Nga rastesishT Shko tek postimi i fundit
0 1,726
~AnnA~
28-01-11 14:25
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,747
Neferta
01-09-10 12:18
Nga Neferta Shko tek postimi i fundit
10 2,896
AlbaSoft
02-08-10 10:44
Nga Neferta Shko tek postimi i fundit
2 1,557
~AnnA~
07-04-10 21:36
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 2,000
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 26 deri 50 prej 142 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.