Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Shkenca & Teknologjia Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.


Nėn-Forume : Shkenca & Teknologjia
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
A egzistojnė fenomenet paranormale apo ato janė vetėm mashtrime tė persosura?
Nga Zero Cool
17-01-13 14:22 Shko tek postimi i fundit
29 462

Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Shkenca & Teknologjia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
5 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete!!!! (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Murgesha
19-07-17 16:13
Nga jona1995 Shko tek postimi i fundit
193 61,095
~AnnA~
07-04-10 08:11
Nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
13 4,603
~AnnA~
11-03-10 20:48
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
3 1,725
~AnnA~
26-02-10 19:55
Nga Gega 1 Shko tek postimi i fundit
5 4,253
hasanmehmeti
18-09-09 21:04
Nga kosborn Shko tek postimi i fundit
12 5,782
vendasi
17-09-09 23:30
Nga bekim Shko tek postimi i fundit
6 3,757
natyra
17-09-09 04:04
Nga natyra Shko tek postimi i fundit
1 2,049
pirro
13-09-09 04:45
Nga 4peace Shko tek postimi i fundit
4 2,074
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. PipeX
06-09-09 19:58
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
36 8,814
~AnnA~
12-08-09 13:53
Nga basstard Shko tek postimi i fundit
6 2,650
lirik
25-05-09 13:07
Nga Marco Shko tek postimi i fundit
4 1,724
Gloss
23-05-09 15:55
Nga Gloss Shko tek postimi i fundit
0 1,414
lirik
20-05-09 23:32
Nga Marco Shko tek postimi i fundit
1 1,390
Jana
18-05-09 14:10
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
0 1,354
AbdylHabib
14-05-09 09:17
Nga AbdylHabib Shko tek postimi i fundit
6 1,951
 
Action
- - -
Action
13-04-09 15:12
Nga Action Shko tek postimi i fundit
0 2,677
pirro
12-04-09 19:17
Nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 1,482
Scooby-Doo
12-04-09 15:37
Nga Scooby-Doo Shko tek postimi i fundit
0 1,520
~AnnA~
06-04-09 09:02
Nga >>{SpOnGeBoB}<< Shko tek postimi i fundit
1 1,896
Shpat
02-03-09 19:50
Nga Shpat Shko tek postimi i fundit
3 2,394
~AnnA~
23-02-09 18:31
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,279
Bjeshka1
07-02-09 00:22
Nga basstard Shko tek postimi i fundit
2 3,093
Idila
27-01-09 17:28
Nga Idila Shko tek postimi i fundit
0 1,533
Action
03-01-09 01:13
Nga Action Shko tek postimi i fundit
2 3,278
Afrimi_17
27-12-08 17:20
Nga Action Shko tek postimi i fundit
3 2,075
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 51 deri 75 prej 142 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:44.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.