Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 96,929
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 52,768
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 70,805
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 49,815
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zanzi/M
21-05-20 08:35
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
229 104,288
Dilaver
15-03-19 14:43
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
98 27,862
Zero Cool
13-03-14 09:40
Nga haneza Shko tek postimi i fundit
2 6,021
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. falma_lotin
12-03-14 16:52
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
189 206,372
Post
Zero Cool
27-01-14 00:03
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
3 5,354
jadore
24-12-13 11:10
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
25 10,045
GURI SYLAJ
12-12-13 20:20
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 25,427
Pilati
10-09-13 12:18
Nga emine Shko tek postimi i fundit
134 29,739
Zero Cool
20-06-13 16:02
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
13 9,212
Post
Zero Cool
18-06-13 22:29
Nga Kalimero Shko tek postimi i fundit
2 5,136
Urata
07-06-13 21:43
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
117 23,254
Kercovari
18-05-13 16:57
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
25 12,829
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. laliloli
17-05-13 17:56
Nga emine Shko tek postimi i fundit
560 58,767
Lightbulb
selvija
21-04-13 13:20
Nga Alima Shko tek postimi i fundit
394 78,602
murrizi
09-03-13 12:50
Nga zanaa Shko tek postimi i fundit
2 5,417
~AnnA~
19-02-13 13:32
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 5,574
bmw-djali
16-01-13 23:59
Nga Sulltan-Alim Shko tek postimi i fundit
63 18,428
Zero Cool
14-01-13 17:56
Nga halla e madhe Shko tek postimi i fundit
9 5,689
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. DIzzI
04-01-13 22:28
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
142 39,376
emine
04-01-13 22:14
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
1 5,160
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Murgesha
04-01-13 22:07
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
109 27,662
Arrow
Janna
04-01-13 22:05
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
112 32,751
emine
04-01-13 22:02
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
1 4,952
emine
04-01-13 21:58
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
6 6,148
LIBERO_78
04-01-13 21:47
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
410 48,424
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.