Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Kinematografia dhe Televizioni Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Rendit Nė Radhė Mbrapsht Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime
Kryetemė Kryetemė: Filma-shkarkim (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. pokeri
07-03-09 14:30
Nga nexhadi Shko tek postimi i fundit
240 31,449
Lightbulb
Kryetemė Kryetemė: Lajme nga bota e artit (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
30-12-13 16:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
16 11,679
ŤħĒмż$ťöĸėľĩ
18-04-07 16:45
Nga ŤħĒмż$ťöĸėľ Shko tek postimi i fundit
6 2,619
a1*
04-04-08 13:03
Nga tonka Shko tek postimi i fundit
5 6,786
admin
15-03-07 06:30
Nga arber145 Shko tek postimi i fundit
1 3,904
adrioni
28-05-05 06:48
Nga experti_lu Shko tek postimi i fundit
10 1,801
Albanam
25-09-04 11:42
Nga dita girl Shko tek postimi i fundit
5 3,693
Albanian
13-12-07 18:35
Nga Ma-Origano Shko tek postimi i fundit
4 2,495
Question
Albanian
19-06-07 20:49
Nga Albanian Shko tek postimi i fundit
18 5,173
Albanian
15-12-07 22:35
Nga Ma-Origano Shko tek postimi i fundit
4 1,724
AlbanianPirat
30-10-09 13:51
Nga AlbanianPirat Shko tek postimi i fundit
1 11,370
AlbaSoft
05-11-09 23:01
Nga AlbaSoft Shko tek postimi i fundit
0 2,044
albogenius
01-06-09 16:37
Nga legjionari Shko tek postimi i fundit
1 1,420
albogenius
12-07-09 16:14
Nga albogenius Shko tek postimi i fundit
0 1,142
albogenius
12-07-09 16:14
Nga albogenius Shko tek postimi i fundit
0 1,593
anakin
25-11-07 00:23
Nga luckyman Shko tek postimi i fundit
2 7,184
anna
06-09-06 22:42
Nga seriozja_19 Shko tek postimi i fundit
7 1,370
anna
11-11-04 21:41
Nga MemphiSx Shko tek postimi i fundit
32 10,838
Anonymous
09-12-07 14:52
Nga Ma-Origano Shko tek postimi i fundit
8 2,443
Arb
08-08-08 11:08
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
26 4,510
Arb
16-02-08 11:56
Nga Preshevar Shko tek postimi i fundit
31 3,642
ARVANITI
06-09-05 00:41
Nga dr1ta Shko tek postimi i fundit
7 1,389
ARVANITI
16-05-11 20:48
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
5 6,691
ARVANITI
15-09-05 06:35
Nga Krokodilli Shko tek postimi i fundit
3 1,393
ARVANITI
13-05-05 19:52
Nga ARVANITI Shko tek postimi i fundit
0 1,743
Bad-Boy
01-11-08 09:18
Nga Bad-Boy Shko tek postimi i fundit
0 1,410
Bajlozi i Zi
18-03-12 21:39
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
1 2,851
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 155 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.