Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Astronomia Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Astronomia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime Rendit Nė Radhė Mbrapsht
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
15-11-13 15:53
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
86 38,818
Zero Cool
14-09-16 19:38
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
87 25,519
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
28-01-12 12:23
Nga emine Shko tek postimi i fundit
32 11,873
~AnnA~
15-01-12 22:07
Nga Gega 1 Shko tek postimi i fundit
28 11,145
Toka (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. Zero Cool
06-11-13 16:55
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
24 10,297
~AnnA~
04-04-14 18:36
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
11 10,135
Dielli (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
10-03-13 09:47
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
15 8,632
Lightbulb
Zero Cool
14-02-12 19:41
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
24 7,960
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
21-05-12 17:13
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
26 7,480
~AnnA~
15-01-11 09:46
Nga Dashnorja Shko tek postimi i fundit
10 7,283
Era1
24-09-12 19:03
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
13 7,152
Lightbulb
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
17-12-13 12:11
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
8 7,114
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
23-01-11 10:31
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
39 6,852
~AnnA~
14-01-11 11:57
Nga Dashnorja Shko tek postimi i fundit
27 6,192
~AnnA~
04-01-09 00:18
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
8 5,987
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
06-06-11 09:58
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
6 5,786
Tomori
30-04-13 12:54
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
12 5,756
Smile
Zero Cool
20-10-11 15:52
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 5,641
Zana_ch
22-10-12 09:48
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
16 5,608
~AnnA~
29-12-08 19:11
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
5 5,584
Post
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.00 Niveli. Zero Cool
22-01-13 12:25
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
4 5,540
Cool
Zero Cool
11-12-11 23:24
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
8 5,421
~AnnA~
22-08-09 21:20
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
2 5,300
~AnnA~
06-01-09 02:33
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
4 5,238
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
01-05-09 22:25
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
8 5,112
~AnnA~
18-05-11 17:49
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
14 5,100
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 96 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.