Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Mėsime nga Kurani Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 4.00 Niveli. valiii
13-04-13 11:31
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
69 17,785
Kryetemė Kryetemė: Thesar hadithesh (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Albanian eX|PerT
15-04-13 19:19
Nga Zanzi/M Shko tek postimi i fundit
132 27,047
Kryetemė Kryetemė: Lulishta e dritave (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Pause_Print_Scroll
01-07-13 22:46
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
52 12,883
Kryetemė Kryetemė: Urime Ramazani (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Zero Cool
11-07-13 15:31
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
32 14,380
mehas murtezani
21-04-05 11:00
Nga Tomori Shko tek postimi i fundit
2 1,757
hasanmehmeti
26-05-05 13:04
Nga hasanmehmeti Shko tek postimi i fundit
6 1,528
at|n|
02-06-05 13:00
Nga at|n| Shko tek postimi i fundit
0 1,865
presheva
09-06-05 11:36
Nga ARVANITI Shko tek postimi i fundit
2 1,591
Dialogisti
11-06-05 09:49
Nga Dialogisti Shko tek postimi i fundit
0 1,162
at|n|
15-06-05 10:26
Nga at|n| Shko tek postimi i fundit
3 1,193
xheti
16-06-05 09:52
Nga xheti Shko tek postimi i fundit
0 1,936
lazdranja
22-06-05 12:08
Nga xheti Shko tek postimi i fundit
8 3,517
Reana
23-06-05 07:59
Nga Reana Shko tek postimi i fundit
28 4,398
xheti
25-06-05 01:03
Nga uliksi31 Shko tek postimi i fundit
3 1,249
ZARATUSTRA
25-06-05 20:27
Nga Odise Shko tek postimi i fundit
10 1,448
modestja
29-06-05 14:07
Nga modestja Shko tek postimi i fundit
6 1,063
PersonX
30-06-05 18:19
Nga Drejtėsia Shko tek postimi i fundit
2 938
Odise
02-07-05 00:03
Nga the godfather Shko tek postimi i fundit
12 1,284
xheti
02-07-05 20:08
Nga MACHINE Shko tek postimi i fundit
1 1,212
xheti
03-07-05 00:11
Nga xheti Shko tek postimi i fundit
0 3,481
at|n|
03-07-05 10:46
Nga alipasha Shko tek postimi i fundit
2 1,168
MACHINE
03-07-05 11:32
Nga MACHINE Shko tek postimi i fundit
2 1,213
alipasha
03-07-05 13:50
Nga modestja Shko tek postimi i fundit
14 2,524
Hadithe (Temė me shumė faqe 1 2 3)
at|n|
06-07-05 18:56
Nga at|n| Shko tek postimi i fundit
40 3,224
4peace
09-07-05 14:14
Nga 4peace Shko tek postimi i fundit
15 1,890
Trimi1
16-07-05 15:58
Nga at|n| Shko tek postimi i fundit
53 6,357
arbias
21-07-05 11:45
Nga arbias Shko tek postimi i fundit
0 1,989
4peace
23-07-05 20:32
Nga 4peace Shko tek postimi i fundit
10 3,142
arbias
25-07-05 11:17
Nga arbias Shko tek postimi i fundit
0 1,190
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 411 Moderatorėt : 4
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.