Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Mėsime nga Kurani Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Rendit Nė Radhė Mbrapsht Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime
Kryetemė Kryetemė: Thesar hadithesh (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Albanian eX|PerT
15-04-13 19:19
Nga Zanzi/M Shko tek postimi i fundit
132 27,047
Kryetemė Kryetemė: Lulishta e dritave (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Pause_Print_Scroll
01-07-13 22:46
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
52 12,883
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 4.00 Niveli. valiii
13-04-13 11:31
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
69 17,785
Kryetemė Kryetemė: Urime Ramazani (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Zero Cool
11-07-13 15:31
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
32 14,380
4peace
23-07-05 20:32
Nga 4peace Shko tek postimi i fundit
10 3,142
4peace
09-07-05 14:14
Nga 4peace Shko tek postimi i fundit
15 1,890
AbdylHabib
25-04-13 11:18
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
8 4,298
AbdylHabib
01-03-09 12:45
Nga AbdylHabib Shko tek postimi i fundit
1 750
AbdylHabib
05-03-09 14:00
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
2 1,087
AbdylHabib
15-12-09 21:49
Nga filxhani Shko tek postimi i fundit
5 1,285
Al-Shama
03-07-06 15:27
Nga Dr. Leone Shko tek postimi i fundit
17 4,052
alaudin
02-08-05 22:03
Nga alaudin Shko tek postimi i fundit
0 926
alaudin
02-08-05 22:10
Nga alaudin Shko tek postimi i fundit
0 894
alaudin
02-08-05 21:51
Nga alaudin Shko tek postimi i fundit
0 1,952
alaudin
02-08-05 21:58
Nga alaudin Shko tek postimi i fundit
0 802
alaudin
02-08-05 21:45
Nga alaudin Shko tek postimi i fundit
0 982
Albanam
18-03-08 19:07
Nga zumer Shko tek postimi i fundit
134 8,491
Albanian eX|PerT
06-05-07 17:12
Nga Hattabi Shko tek postimi i fundit
6 2,466
Albanian eX|PerT
26-03-11 23:57
Nga hasanmehmeti Shko tek postimi i fundit
57 13,301
Albanian eX|PerT
04-03-07 08:38
Nga Albanian eX|PerT Shko tek postimi i fundit
61 5,115
Albanian eX|PerT
11-06-07 12:56
Nga Albanian eX|PerT Shko tek postimi i fundit
138 11,987
AlbaPoweR
26-11-06 22:51
Nga Albanian eX|PerT Shko tek postimi i fundit
11 1,150
AlbaPoweR
23-11-06 02:38
Nga AlbaPoweR Shko tek postimi i fundit
0 992
AlbaPoweR
31-03-07 01:51
Nga Albanian eX|PerT Shko tek postimi i fundit
50 5,660
AlbaSoft
13-11-09 23:08
Nga GURI SYLAJ Shko tek postimi i fundit
1 1,027
albogenius
08-02-11 23:24
Nga GURI SYLAJ Shko tek postimi i fundit
12 5,001
Alima
14-12-11 18:00
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
66 5,980
Alima
10-05-12 10:52
Nga Alima Shko tek postimi i fundit
11 2,740
Smile
Alima
02-10-12 10:32
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
215 16,161
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 411 Moderatorėt : 4
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.