Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Mėsime nga Kurani Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Kryetemė Kryetemė: Urime Ramazani (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Zero Cool
11-07-13 15:31
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
32 14,384
Kryetemė Kryetemė: Lulishta e dritave (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Pause_Print_Scroll
01-07-13 22:46
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
52 12,885
Kryetemė Kryetemė: Thesar hadithesh (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Albanian eX|PerT
15-04-13 19:19
Nga Zanzi/M Shko tek postimi i fundit
132 27,050
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 4.00 Niveli. valiii
13-04-13 11:31
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
69 17,787
ZARATUSTRA
25-06-05 20:27
Nga Odise Shko tek postimi i fundit
10 1,448
xheti
25-06-05 01:03
Nga uliksi31 Shko tek postimi i fundit
3 1,249
Reana
23-06-05 07:59
Nga Reana Shko tek postimi i fundit
28 4,398
lazdranja
22-06-05 12:08
Nga xheti Shko tek postimi i fundit
8 3,517
xheti
16-06-05 09:52
Nga xheti Shko tek postimi i fundit
0 1,936
at|n|
15-06-05 10:26
Nga at|n| Shko tek postimi i fundit
3 1,193
Dialogisti
11-06-05 09:49
Nga Dialogisti Shko tek postimi i fundit
0 1,162
presheva
09-06-05 11:36
Nga ARVANITI Shko tek postimi i fundit
2 1,591
at|n|
02-06-05 13:00
Nga at|n| Shko tek postimi i fundit
0 1,865
hasanmehmeti
26-05-05 13:04
Nga hasanmehmeti Shko tek postimi i fundit
6 1,528
mehas murtezani
21-04-05 11:00
Nga Tomori Shko tek postimi i fundit
2 1,757
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 401 deri 411 prej 411 Moderatorėt : 4
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:31.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.