Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Mėsime nga Kurani Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Kryetemė Kryetemė: Urime Ramazani (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Zero Cool
11-07-13 15:31
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
32 14,380
Kryetemė Kryetemė: Lulishta e dritave (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Pause_Print_Scroll
01-07-13 22:46
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
52 12,883
Kryetemė Kryetemė: Thesar hadithesh (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Albanian eX|PerT
15-04-13 19:19
Nga Zanzi/M Shko tek postimi i fundit
132 27,047
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 4.00 Niveli. valiii
13-04-13 11:31
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
69 17,785
Artisti
23-03-13 23:44
Nga zanaa Shko tek postimi i fundit
110 11,476
Dardanesha
08-03-13 08:39
Nga e-uritura Shko tek postimi i fundit
25 2,657
Kosova19
06-03-13 09:42
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
143 11,740
Dardanesha
24-01-13 15:13
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
2 1,562
Bona-us
22-10-12 18:59
Nga Zanzi/M Shko tek postimi i fundit
28 5,134
Kosova19
16-10-12 16:41
Nga Bona-us Shko tek postimi i fundit
264 38,793
Dardani_K1
15-10-12 19:57
Nga murrizi Shko tek postimi i fundit
5 1,525
Bona-us
09-10-12 11:06
Nga Bona-us Shko tek postimi i fundit
0 1,201
amari
09-10-12 09:49
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
78 36,083
Smile
Alima
02-10-12 10:32
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
215 16,161
Thumbs up
Makresh
01-10-12 20:26
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
84 8,123
emine
05-09-12 16:34
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
3 1,596
Alima
02-09-12 21:31
Nga Alima Shko tek postimi i fundit
46 6,519
Question
emine
02-09-12 21:26
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
34 6,375
Dardanesha
01-09-12 14:20
Nga Codexx Shko tek postimi i fundit
2 1,784
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 4.50 Niveli. Pause_Print_Scroll
20-08-12 14:04
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
236 120,961
Kaltrina
07-08-12 21:13
Nga Kaltrina Shko tek postimi i fundit
0 1,103
Kosova19
22-07-12 11:32
Nga Kosova19 Shko tek postimi i fundit
2 1,364
Kosova19
15-07-12 17:25
Nga Kosova19 Shko tek postimi i fundit
0 924
Hajra
15-07-12 16:57
Nga Kosova19 Shko tek postimi i fundit
3 1,508
valiii
27-06-12 07:16
Nga sherri Shko tek postimi i fundit
79 9,091
Kosova19
25-06-12 18:41
Nga Bajlozi i Zi Shko tek postimi i fundit
5 1,408
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 1.50 Niveli. Bjeshka1
22-06-12 20:37
Nga Kaltrina Shko tek postimi i fundit
76 13,702
Makresh
23-05-12 10:28
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
1 1,872
Alima
10-05-12 10:52
Nga Alima Shko tek postimi i fundit
11 2,740
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 26 deri 50 prej 411 Moderatorėt : 4
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.