Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Kinematografia dhe Televizioni Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Lightbulb
Kryetemė Kryetemė: Lajme nga bota e artit (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
30-12-13 16:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
16 12,756
Kryetemė Kryetemė: Filma-shkarkim (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. pokeri
07-03-09 14:30
Nga nexhadi Shko tek postimi i fundit
240 37,745
Alipop
21-03-23 10:30
Nga Alipop Shko tek postimi i fundit
0 57
Gentiana
17-02-19 17:52
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
727 106,174
Thumbs up
Zero Cool
20-11-13 11:04
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
3 3,184
SFA
05-11-13 10:47
Nga Juljan Malja Shko tek postimi i fundit
9 9,714
Talking
Nicko
18-08-13 02:38
Nga Nicko Shko tek postimi i fundit
0 2,701
NickNiko
24-03-13 20:21
Nga NickNiko Shko tek postimi i fundit
0 2,994
Gjumashja
21-12-12 22:15
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
5 2,706
MemphiSx
19-12-12 21:01
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
63 16,460
Hajra
28-08-12 22:35
Nga emine Shko tek postimi i fundit
39 10,774
murrizi
02-04-12 12:59
Nga murrizi Shko tek postimi i fundit
0 2,943
Bajlozi i Zi
18-03-12 21:39
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
1 2,975
Arrow
Jana
20-12-11 01:15
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
0 4,135
Grant
17-12-11 15:19
Nga Grant Shko tek postimi i fundit
5 3,403
LaDy_Diaspora
22-11-11 10:37
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
5 4,289
roadrunner
01-11-11 07:23
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
0 3,086
Gloss
21-10-11 07:06
Nga natyra Shko tek postimi i fundit
19 7,771
Guri i madh
04-09-11 20:59
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
0 3,308
Jana
04-09-11 17:15
Nga Kercovari Shko tek postimi i fundit
21 8,614
 
Tema ėshtė lėvizur: Unė jam shqiptare
Kercovari
- - -
Neferta
29-07-11 15:58
Nga Neferta Shko tek postimi i fundit
0 3,169
Zero Cool
24-06-11 14:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 4,186
ARVANITI
16-05-11 20:48
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
5 6,915
Peja-Boy
27-03-11 17:50
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
32 9,071
 
Jana
- - -
Guri i madh
09-02-11 21:10
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
16 7,501
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 156 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.