Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Pėrshėndetje dhe Urime Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: uliksi31 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 4 Votat, 4.50 Niveli. Murgesha
10-01-21 19:25
Nga GURI SYLAJ Shko tek postimi i fundit
1,245 95,129
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Murgesha (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 12 Votat, 4.17 Niveli. Flash
30-03-15 15:59
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
3,195 235,851
Neferta
30-11-12 15:15
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
47 10,073
Vlerėsimi Temave: 5 Votat, 4.20 Niveli. Albonita
16-01-21 16:47
Nga Diana007 Shko tek postimi i fundit
2,422 318,653
GURI SYLAJ
11-01-21 18:05
Nga Paradox_13 Shko tek postimi i fundit
7 207
power8
11-05-20 01:19
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
4 3,020
jEtA_1
27-10-19 06:09
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
712 57,874
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. LuLjaa
02-07-19 16:50
Nga Buqja_ch Shko tek postimi i fundit
1,310 101,697
Luana
05-04-19 12:35
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
180 13,115
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. rilinda
23-01-19 23:38
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
607 40,699
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 5.00 Niveli. Naki
22-01-19 00:14
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
5,245 410,445
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Naki
28-12-18 13:56
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
176 32,944
Kalimero
26-04-17 21:44
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
45 10,691
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Kercovari
01-02-17 12:40
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,456 92,111
lazdrani
18-01-17 23:36
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
476 33,819
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 3.67 Niveli. progoni
26-10-16 11:25
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,113 65,800
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. vushtrria
28-09-16 19:45
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
2,179 147,314
Lucifer
24-09-16 12:45
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
213 24,154
All In
25-08-16 21:46
Nga All In Shko tek postimi i fundit
8 2,971
power8
26-01-16 00:18
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,853
power8
24-01-16 22:05
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,916
mentor*
24-01-16 22:02
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
671 54,006
Alkimisti_ch
31-08-15 08:08
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
155 15,967
turisti
26-04-15 19:19
Nga Edonisi Shko tek postimi i fundit
908 62,307
Neferta
01-12-14 07:47
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 19,237
Smile
jonuzi
26-11-14 08:10
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
1 2,440
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Diana007
18-11-14 00:59
Nga SheTa Shko tek postimi i fundit
1,247 87,426
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.00 Niveli. Murgesha
19-09-14 19:30
Nga turisti Shko tek postimi i fundit
2,825 195,676
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 459 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:57.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.