Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Kinematografia dhe Televizioni Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Lightbulb
Kryetemė Kryetemė: Lajme nga bota e artit (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
30-12-13 16:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
16 11,434
Kryetemė Kryetemė: Filma-shkarkim (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. pokeri
07-03-09 14:30
Nga nexhadi Shko tek postimi i fundit
240 30,827
Gentiana
17-02-19 17:52
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
727 93,885
Thumbs up
Zero Cool
20-11-13 11:04
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
3 2,734
SFA
05-11-13 10:47
Nga Juljan Malja Shko tek postimi i fundit
9 9,328
Talking
Nicko
18-08-13 02:38
Nga Nicko Shko tek postimi i fundit
0 2,381
NickNiko
24-03-13 20:21
Nga NickNiko Shko tek postimi i fundit
0 2,693
Gjumashja
21-12-12 22:15
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
5 2,392
MemphiSx
19-12-12 21:01
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
63 14,041
Hajra
28-08-12 22:35
Nga emine Shko tek postimi i fundit
39 9,671
murrizi
02-04-12 12:59
Nga murrizi Shko tek postimi i fundit
0 2,750
Bajlozi i Zi
18-03-12 21:39
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
1 2,746
Arrow
Jana
20-12-11 01:15
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
0 3,939
Grant
17-12-11 15:19
Nga Grant Shko tek postimi i fundit
5 3,187
LaDy_Diaspora
22-11-11 10:37
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
5 4,068
roadrunner
01-11-11 07:23
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
0 2,838
Gloss
21-10-11 07:06
Nga natyra Shko tek postimi i fundit
19 7,264
Guri i madh
04-09-11 20:59
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
0 3,059
Jana
04-09-11 17:15
Nga Kercovari Shko tek postimi i fundit
21 8,130
 
Tema ėshtė lėvizur: Unė jam shqiptare
Kercovari
- - -
Neferta
29-07-11 15:58
Nga Neferta Shko tek postimi i fundit
0 2,952
Zero Cool
24-06-11 14:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 3,928
ARVANITI
16-05-11 20:48
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
5 6,605
Peja-Boy
27-03-11 17:50
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
32 8,020
 
Jana
- - -
Guri i madh
09-02-11 21:10
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
16 6,967
Zana_ch
22-01-11 12:23
Nga Zana_ch Shko tek postimi i fundit
0 2,844
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 155 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.