Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Pėrshėndetje dhe Urime Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Murgesha (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 12 Votat, 4.17 Niveli. Flash
30-03-15 15:59
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
3,195 265,316
Neferta
30-11-12 15:15
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
47 16,268
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: uliksi31 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 4 Votat, 4.50 Niveli. Murgesha
10-08-11 10:35
Nga VoOoglushja Shko tek postimi i fundit
1,244 121,298
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 5.00 Niveli. Naki
25-03-24 09:27
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
5,246 459,711
Vlerėsimi Temave: 5 Votat, 4.20 Niveli. Albonita
15-01-24 19:49
Nga Diana007 Shko tek postimi i fundit
2,423 345,080
Zero Cool
26-12-22 10:02
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
1,393 162,547
Smile
jonuzi
23-12-22 05:04
Nga newtopbest Shko tek postimi i fundit
2 3,495
power8
13-06-22 12:51
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
4 3,314
power8
11-05-20 01:19
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
4 2,828
jEtA_1
27-10-19 06:09
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
712 75,577
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. LuLjaa
02-07-19 16:50
Nga Buqja_ch Shko tek postimi i fundit
1,310 126,702
Luana
05-04-19 12:35
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
180 23,067
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. rilinda
23-01-19 23:38
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
607 57,788
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Naki
28-12-18 13:56
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
176 41,262
Kalimero
26-04-17 21:44
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
45 16,036
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Kercovari
01-02-17 12:40
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,456 109,230
lazdrani
18-01-17 23:36
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
476 47,357
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 3.67 Niveli. progoni
26-10-16 11:25
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,113 86,186
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. vushtrria
28-09-16 19:45
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
2,179 166,376
Lucifer
24-09-16 12:45
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
213 33,937
All In
25-08-16 21:46
Nga All In Shko tek postimi i fundit
8 4,304
power8
26-01-16 00:18
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 2,847
power8
24-01-16 22:05
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 3,028
mentor*
24-01-16 22:02
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
671 69,020
Alkimisti_ch
31-08-15 08:08
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
155 24,456
turisti
26-04-15 19:19
Nga Edonisi Shko tek postimi i fundit
908 79,572
Neferta
01-12-14 07:47
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 24,692
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Diana007
18-11-14 00:59
Nga SheTa Shko tek postimi i fundit
1,247 107,562
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 459 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:43.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.