Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Pėrshėndetje dhe Urime Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Murgesha (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 12 Votat, 4.17 Niveli. Flash
30-03-15 15:59
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
3,195 223,068
Neferta
30-11-12 15:15
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
47 8,965
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: uliksi31 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 4 Votat, 4.50 Niveli. Murgesha
10-08-11 10:35
Nga VoOoglushja Shko tek postimi i fundit
1,244 89,261
Talking
Kaltrina
14-02-11 15:50
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
7 901
~Aurora~ (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Peja-Boy
14-02-11 15:49
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
39 3,341
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.00 Niveli. Naki
14-02-11 15:48
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
614 28,240
Tomori
14-02-11 15:47
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
34 4,758
progoni
14-02-11 15:38
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
133 7,984
Smile
Shqiptare_ne_Turqi
14-02-11 15:35
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
13 1,528
Guri i madh
14-02-11 15:33
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
9 1,644
e_martumja
14-02-11 15:33
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
27 2,669
Libr! (Temė me shumė faqe 1 2)
Jana
14-02-11 15:32
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
29 3,493
Talking
Preshevar
14-02-11 15:30
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
214 10,136
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. Linka_pz
14-02-11 15:29
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
82 7,204
zemra_bostanit
14-02-11 15:28
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
7 1,108
Diana007
14-02-11 15:27
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
6 1,404
Diana007
14-02-11 15:26
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
4 1,232
lovely
14-02-11 15:24
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
3 1,242
deti_om :-)
14-02-11 15:23
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
74 4,065
Idila
14-02-11 15:23
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
13 1,286
Idila
14-02-11 15:20
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
104 4,210
Marco (Temė me shumė faqe 1 2)
Suelaa
14-02-11 15:16
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
16 2,423
budo785
14-02-11 15:12
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
268 12,417
Preshevar
14-02-11 15:06
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
292 13,322
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. gjini
14-02-11 15:03
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
185 9,780
Atdhetari
14-02-11 14:57
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
4 1,682
Sy_kaltra
14-02-11 14:56
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
130 7,441
Naki
14-02-11 14:53
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
82 5,980
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 251 deri 275 prej 458 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.