Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 89,916
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 44,021
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 64,607
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 45,652
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zanzi/M
05-05-21 13:13
Nga UniCorN Shko tek postimi i fundit
231 54,478
Dilaver
15-03-19 14:43
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
98 22,745
Zero Cool
13-03-14 09:40
Nga haneza Shko tek postimi i fundit
2 4,571
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. falma_lotin
12-03-14 16:52
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
189 202,204
Post
Zero Cool
27-01-14 00:03
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
3 4,141
jadore
24-12-13 11:10
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
25 8,008
GURI SYLAJ
12-12-13 20:20
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 21,549
Pilati
10-09-13 12:18
Nga emine Shko tek postimi i fundit
134 24,707
Zero Cool
20-06-13 16:02
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
13 8,047
Post
Zero Cool
18-06-13 22:29
Nga Kalimero Shko tek postimi i fundit
2 4,060
Urata
07-06-13 21:43
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
117 18,497
Kercovari
18-05-13 16:57
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
25 10,986
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. laliloli
17-05-13 17:56
Nga emine Shko tek postimi i fundit
560 53,271
Lightbulb
selvija
21-04-13 13:20
Nga Alima Shko tek postimi i fundit
394 73,192
murrizi
09-03-13 12:50
Nga zanaa Shko tek postimi i fundit
2 4,335
~AnnA~
19-02-13 13:32
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 4,492
bmw-djali
16-01-13 23:59
Nga Sulltan-Alim Shko tek postimi i fundit
63 14,898
Zero Cool
14-01-13 17:56
Nga halla e madhe Shko tek postimi i fundit
9 4,328
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. DIzzI
04-01-13 22:28
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
142 34,718
emine
04-01-13 22:14
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
1 4,375
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Murgesha
04-01-13 22:07
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
109 22,875
Arrow
Janna
04-01-13 22:05
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
112 27,495
emine
04-01-13 22:02
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
1 4,075
emine
04-01-13 21:58
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
6 5,137
LIBERO_78
04-01-13 21:47
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
410 42,910
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.