Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Pėrshėndetje dhe Urime Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Murgesha (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 12 Votat, 4.17 Niveli. Flash
30-03-15 15:59
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
3,195 220,594
Neferta
30-11-12 15:15
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
47 8,675
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: uliksi31 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 4 Votat, 4.50 Niveli. Murgesha
10-08-11 10:35
Nga VoOoglushja Shko tek postimi i fundit
1,244 88,032
power8
11-05-20 01:19
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
4 554
Vlerėsimi Temave: 5 Votat, 4.20 Niveli. Albonita
12-04-20 21:14
Nga Diana007 Shko tek postimi i fundit
2,419 303,052
jEtA_1
27-10-19 06:09
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
712 53,792
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. LuLjaa
02-07-19 16:50
Nga Buqja_ch Shko tek postimi i fundit
1,310 94,169
Luana
05-04-19 12:35
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
180 11,064
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. rilinda
23-01-19 23:38
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
607 36,774
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 5.00 Niveli. Naki
22-01-19 00:14
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
5,245 390,226
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Naki
28-12-18 13:56
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
176 31,123
Kalimero
26-04-17 21:44
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
45 9,446
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Kercovari
01-02-17 12:40
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,456 85,615
lazdrani
18-01-17 23:36
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
476 30,825
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 3.67 Niveli. progoni
26-10-16 11:25
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,113 61,119
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. vushtrria
28-09-16 19:45
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
2,179 137,905
Lucifer
24-09-16 12:45
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
213 22,209
All In
25-08-16 21:46
Nga All In Shko tek postimi i fundit
8 2,547
power8
26-01-16 00:18
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,405
power8
24-01-16 22:05
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,482
mentor*
24-01-16 22:02
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
671 50,480
Alkimisti_ch
31-08-15 08:08
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
155 13,920
turisti
26-04-15 19:19
Nga Edonisi Shko tek postimi i fundit
908 57,889
Neferta
01-12-14 07:47
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 18,185
Smile
jonuzi
26-11-14 08:10
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
1 1,780
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Diana007
18-11-14 00:59
Nga SheTa Shko tek postimi i fundit
1,247 81,544
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.00 Niveli. Murgesha
19-09-14 19:30
Nga turisti Shko tek postimi i fundit
2,825 184,082
tipi engjellor
12-09-14 12:04
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
290 34,636
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 458 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.