Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi

Nėn-Forume : Zona e Argėtimit
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!
226 29,925
Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?
Nga Buqja_ch
13-12-20 23:40 Shko tek postimi i fundit
173 25,638
Tema tė ndryshme
Nga Diana007
24-12-21 17:19 Shko tek postimi i fundit
505 186,812
Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.
109 12,992
25 7,366
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.
135 12,977

Pėrmban postime tė reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Forum pa Postime tė Reja
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.