Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Pėrshėndetje dhe Urime Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Murgesha (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 12 Votat, 4.17 Niveli. Flash
30-03-15 15:59
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
3,195 248,463
Neferta
30-11-12 15:15
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
47 11,912
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: uliksi31 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 4 Votat, 4.50 Niveli. Murgesha
10-08-11 10:35
Nga VoOoglushja Shko tek postimi i fundit
1,244 107,577
Zero Cool
26-12-22 10:02
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
1,393 147,255
Vlerėsimi Temave: 5 Votat, 4.20 Niveli. Albonita
24-12-22 22:30
Nga Diana007 Shko tek postimi i fundit
2,421 325,121
Smile
jonuzi
23-12-22 05:04
Nga newtopbest Shko tek postimi i fundit
2 2,150
power8
13-06-22 12:51
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
4 1,597
power8
11-05-20 01:19
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
4 1,103
jEtA_1
27-10-19 06:09
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
712 66,126
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. LuLjaa
02-07-19 16:50
Nga Buqja_ch Shko tek postimi i fundit
1,310 113,404
Luana
05-04-19 12:35
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
180 17,712
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. rilinda
23-01-19 23:38
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
607 48,791
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 5.00 Niveli. Naki
22-01-19 00:14
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
5,245 424,892
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Naki
28-12-18 13:56
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
176 37,004
Kalimero
26-04-17 21:44
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
45 12,311
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Kercovari
01-02-17 12:40
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,456 98,632
lazdrani
18-01-17 23:36
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
476 40,812
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 3.67 Niveli. progoni
26-10-16 11:25
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,113 75,914
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. vushtrria
28-09-16 19:45
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
2,179 155,351
Lucifer
24-09-16 12:45
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
213 29,211
All In
25-08-16 21:46
Nga All In Shko tek postimi i fundit
8 2,928
power8
26-01-16 00:18
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,738
power8
24-01-16 22:05
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,802
mentor*
24-01-16 22:02
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
671 61,430
Alkimisti_ch
31-08-15 08:08
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
155 19,746
turisti
26-04-15 19:19
Nga Edonisi Shko tek postimi i fundit
908 70,865
Neferta
01-12-14 07:47
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 21,128
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Diana007
18-11-14 00:59
Nga SheTa Shko tek postimi i fundit
1,247 96,842
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 459 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.