Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 84,209
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 42,567
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 60,815
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 42,757
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zanzi/M
21-05-20 08:35
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
229 50,281
Dilaver
15-03-19 14:43
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
98 21,110
Zero Cool
13-03-14 09:40
Nga haneza Shko tek postimi i fundit
2 3,797
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. falma_lotin
12-03-14 16:52
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
189 198,510
Post
Zero Cool
27-01-14 00:03
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
3 3,283
jadore
24-12-13 11:10
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
25 6,604
GURI SYLAJ
12-12-13 20:20
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 19,678
Pilati
10-09-13 12:18
Nga emine Shko tek postimi i fundit
134 23,118
Zero Cool
20-06-13 16:02
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
13 7,209
Post
Zero Cool
18-06-13 22:29
Nga Kalimero Shko tek postimi i fundit
2 3,262
Urata
07-06-13 21:43
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
117 17,432
Kercovari
18-05-13 16:57
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
25 9,682
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. laliloli
17-05-13 17:56
Nga emine Shko tek postimi i fundit
560 50,035
Lightbulb
selvija
21-04-13 13:20
Nga Alima Shko tek postimi i fundit
394 70,828
murrizi
09-03-13 12:50
Nga zanaa Shko tek postimi i fundit
2 3,539
~AnnA~
19-02-13 13:32
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 3,753
bmw-djali
16-01-13 23:59
Nga Sulltan-Alim Shko tek postimi i fundit
63 13,056
Zero Cool
14-01-13 17:56
Nga halla e madhe Shko tek postimi i fundit
9 3,491
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. DIzzI
04-01-13 22:28
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
142 32,981
emine
04-01-13 22:14
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
1 3,284
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Murgesha
04-01-13 22:07
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
109 21,602
Arrow
Janna
04-01-13 22:05
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
112 25,818
emine
04-01-13 22:02
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
1 3,104
emine
04-01-13 21:58
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
6 4,252
LIBERO_78
04-01-13 21:47
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
410 40,017
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.