Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Astronomia Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Astronomia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
15-11-13 15:53
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
86 41,918
power8
06-05-20 21:41
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 3,033
Zero Cool
14-09-16 19:38
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
87 29,127
~AnnA~
04-04-14 18:36
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
11 10,641
Lightbulb
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
17-12-13 12:11
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
8 7,522
Ylli-1
05-12-13 08:55
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
0 3,001
Toka (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. Zero Cool
06-11-13 16:55
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
24 11,060
Zero Cool
30-08-13 17:45
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
2 4,025
Tomori
30-04-13 12:54
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
12 6,343
Dielli (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
10-03-13 09:47
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
15 9,390
Post
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.00 Niveli. Zero Cool
22-01-13 12:25
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
4 5,945
Lightbulb
Zero Cool
08-01-13 20:25
Nga Albonita Shko tek postimi i fundit
14 4,224
Zana_ch
22-10-12 09:48
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
16 6,098
Zero Cool
25-09-12 13:17
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 2,792
Era1
24-09-12 19:03
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
13 7,395
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
21-05-12 17:13
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
26 8,101
Lightbulb
Zero Cool
14-02-12 19:41
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
24 8,562
Lightbulb
Zero Cool
04-02-12 20:42
Nga Neferta Shko tek postimi i fundit
2 4,867
sherri
30-01-12 15:56
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 3,934
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
28-01-12 12:23
Nga emine Shko tek postimi i fundit
32 13,093
~AnnA~
15-01-12 22:07
Nga Gega 1 Shko tek postimi i fundit
28 11,790
Lightbulb
Zero Cool
13-12-11 21:48
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
1 5,102
Cool
Zero Cool
11-12-11 23:24
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
8 5,656
Zero Cool
05-12-11 19:54
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 3,135
Cool
Zero Cool
29-10-11 11:51
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 4,038
Smile
Zero Cool
20-10-11 15:52
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 5,865
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 96 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.