Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 94,311
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 50,220
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 68,476
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 47,904
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zanzi/M
21-05-20 08:35
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
229 82,171
Dilaver
15-03-19 14:43
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
98 26,019
Zero Cool
13-03-14 09:40
Nga haneza Shko tek postimi i fundit
2 5,407
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. falma_lotin
12-03-14 16:52
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
189 204,466
Post
Zero Cool
27-01-14 00:03
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
3 4,766
jadore
24-12-13 11:10
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
25 9,078
GURI SYLAJ
12-12-13 20:20
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 23,705
Pilati
10-09-13 12:18
Nga emine Shko tek postimi i fundit
134 27,943
Zero Cool
20-06-13 16:02
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
13 8,626
Post
Zero Cool
18-06-13 22:29
Nga Kalimero Shko tek postimi i fundit
2 4,568
Urata
07-06-13 21:43
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
117 21,521
Kercovari
18-05-13 16:57
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
25 11,898
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. laliloli
17-05-13 17:56
Nga emine Shko tek postimi i fundit
560 56,691
Lightbulb
selvija
21-04-13 13:20
Nga Alima Shko tek postimi i fundit
394 76,661
murrizi
09-03-13 12:50
Nga zanaa Shko tek postimi i fundit
2 4,857
~AnnA~
19-02-13 13:32
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 5,013
bmw-djali
16-01-13 23:59
Nga Sulltan-Alim Shko tek postimi i fundit
63 16,920
Zero Cool
14-01-13 17:56
Nga halla e madhe Shko tek postimi i fundit
9 5,050
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. DIzzI
04-01-13 22:28
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
142 37,471
emine
04-01-13 22:14
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
1 4,602
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Murgesha
04-01-13 22:07
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
109 25,887
Arrow
Janna
04-01-13 22:05
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
112 30,732
emine
04-01-13 22:02
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
1 4,442
emine
04-01-13 21:58
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
6 5,631
LIBERO_78
04-01-13 21:47
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
410 46,466
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.