Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Mėsime nga Kurani Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Kryetemė Kryetemė: Urime Ramazani (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Zero Cool
11-07-13 15:31
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
32 19,634
Kryetemė Kryetemė: Lulishta e dritave (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Pause_Print_Scroll
01-07-13 22:46
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
52 20,008
Kryetemė Kryetemė: Thesar hadithesh (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Albanian eX|PerT
15-04-13 19:19
Nga Zanzi/M Shko tek postimi i fundit
132 36,884
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 4.00 Niveli. valiii
13-04-13 11:31
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
69 25,346
Lightbulb
BE LK
09-05-19 12:37
Nga AlbaSoft Shko tek postimi i fundit
177 65,774
valiii
16-04-19 09:27
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
142 54,380
Lapsi
08-04-19 08:48
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
7 5,995
Dardanesha
10-02-19 09:31
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
7 5,194
Blu_sky
25-06-17 16:02
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
133 45,975
Zero Cool
14-09-16 19:30
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
73 20,592
Dardanesha
14-06-16 12:58
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
2 4,835
Zanzi/M
03-03-15 20:27
Nga UniCorN Shko tek postimi i fundit
261 39,468
Post
Zero Cool
29-11-14 19:34
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 3,388
Vlerėsimi Temave: 8 Votat, 3.25 Niveli. munti
28-06-14 20:31
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
1,014 155,539
Harisi
14-05-14 14:34
Nga Harisi Shko tek postimi i fundit
0 4,114
Hajra
20-01-14 14:20
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
52 16,193
uck_aksh
12-12-13 09:57
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
421 96,751
Psikologu
25-10-13 21:45
Nga Kercovari Shko tek postimi i fundit
13 5,890
Dardanesha
13-10-13 23:33
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 3,689
Kercovari
14-09-13 12:32
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
44 14,744
Thumbs down
Zero Cool
31-08-13 22:42
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
3 4,033
Lightbulb
Zero Cool
11-08-13 13:37
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
30 11,659
Psikologu
05-07-13 10:22
Nga Shpati Shko tek postimi i fundit
4 4,431
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. andaluzi91
19-06-13 23:01
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
1,426 162,445
Question
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. Zero Cool
09-05-13 06:26
Nga Besi:) Shko tek postimi i fundit
21 7,994
gazi-de
08-05-13 16:27
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
9 4,459
Bisha
25-04-13 12:29
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 5,546
AbdylHabib
25-04-13 11:18
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
8 5,867
Dardanesha
13-04-13 11:25
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
46 16,943
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 411 Moderatorėt : 4
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.