Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Mėsime nga Kurani Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Kryetemė Kryetemė: Urime Ramazani (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Zero Cool
11-07-13 15:31
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
32 20,245
Kryetemė Kryetemė: Lulishta e dritave (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Pause_Print_Scroll
01-07-13 22:46
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
52 20,763
Kryetemė Kryetemė: Thesar hadithesh (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Albanian eX|PerT
15-04-13 19:19
Nga Zanzi/M Shko tek postimi i fundit
132 37,749
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 4.00 Niveli. valiii
13-04-13 11:31
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
69 26,172
Lightbulb
BE LK
09-05-19 12:37
Nga AlbaSoft Shko tek postimi i fundit
177 76,690
valiii
16-04-19 09:27
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
142 55,481
Lapsi
08-04-19 08:48
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
7 6,228
Dardanesha
10-02-19 09:31
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
7 5,450
Blu_sky
25-06-17 16:02
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
133 46,691
Zero Cool
14-09-16 19:30
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
73 21,277
Dardanesha
14-06-16 12:58
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
2 5,105
Zanzi/M
03-03-15 20:27
Nga UniCorN Shko tek postimi i fundit
261 40,564
Post
Zero Cool
29-11-14 19:34
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 3,639
Vlerėsimi Temave: 8 Votat, 3.25 Niveli. munti
28-06-14 20:31
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
1,014 156,592
Harisi
14-05-14 14:34
Nga Harisi Shko tek postimi i fundit
0 4,292
Hajra
20-01-14 14:20
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
52 16,810
uck_aksh
12-12-13 09:57
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
421 97,555
Psikologu
25-10-13 21:45
Nga Kercovari Shko tek postimi i fundit
13 6,148
Dardanesha
13-10-13 23:33
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 3,884
Kercovari
14-09-13 12:32
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
44 15,334
Thumbs down
Zero Cool
31-08-13 22:42
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
3 4,256
Lightbulb
Zero Cool
11-08-13 13:37
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
30 12,135
Psikologu
05-07-13 10:22
Nga Shpati Shko tek postimi i fundit
4 4,707
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. andaluzi91
19-06-13 23:01
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
1,426 163,347
Question
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. Zero Cool
09-05-13 06:26
Nga Besi:) Shko tek postimi i fundit
21 8,445
gazi-de
08-05-13 16:27
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
9 4,660
Bisha
25-04-13 12:29
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 5,737
AbdylHabib
25-04-13 11:18
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
8 6,093
Dardanesha
13-04-13 11:25
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
46 17,762
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 411 Moderatorėt : 4
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.