Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Kinematografia dhe Televizioni Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Lightbulb
Kryetemė Kryetemė: Lajme nga bota e artit (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
30-12-13 16:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
16 13,488
Kryetemė Kryetemė: Filma-shkarkim (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. pokeri
07-03-09 14:30
Nga nexhadi Shko tek postimi i fundit
240 39,757
Gentiana
17-02-19 17:52
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
727 112,702
Thumbs up
Zero Cool
20-11-13 11:04
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
3 3,523
SFA
05-11-13 10:47
Nga Juljan Malja Shko tek postimi i fundit
9 10,059
Talking
Nicko
18-08-13 02:38
Nga Nicko Shko tek postimi i fundit
0 2,996
NickNiko
24-03-13 20:21
Nga NickNiko Shko tek postimi i fundit
0 3,300
Gjumashja
21-12-12 22:15
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
5 2,950
MemphiSx
19-12-12 21:01
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
63 17,506
Hajra
28-08-12 22:35
Nga emine Shko tek postimi i fundit
39 11,348
murrizi
02-04-12 12:59
Nga murrizi Shko tek postimi i fundit
0 3,167
Bajlozi i Zi
18-03-12 21:39
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
1 3,213
Arrow
Jana
20-12-11 01:15
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
0 4,359
Grant
17-12-11 15:19
Nga Grant Shko tek postimi i fundit
5 3,642
LaDy_Diaspora
22-11-11 10:37
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
5 4,543
roadrunner
01-11-11 07:23
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
0 3,310
Gloss
21-10-11 07:06
Nga natyra Shko tek postimi i fundit
19 8,150
Guri i madh
04-09-11 20:59
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
0 3,566
Jana
04-09-11 17:15
Nga Kercovari Shko tek postimi i fundit
21 9,020
 
Tema ėshtė lėvizur: Unė jam shqiptare
Kercovari
- - -
Neferta
29-07-11 15:58
Nga Neferta Shko tek postimi i fundit
0 3,394
Zero Cool
24-06-11 14:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 4,436
ARVANITI
16-05-11 20:48
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
5 7,265
Peja-Boy
27-03-11 17:50
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
32 9,598
 
Jana
- - -
Guri i madh
09-02-11 21:10
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
16 7,933
Zana_ch
22-01-11 12:23
Nga Zana_ch Shko tek postimi i fundit
0 3,326
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 155 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.