Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi

Mirėsevini tek Dardania.de.
Nėse kjo ėshtė vizita juaj e parė nė forum, ju rekomandojmė qė tė vizitoni Pyetėsorin duke klikuar mbi tė. Do t'u duhet qė tė regjistroheni perpara se tė postoni: klikoni mbi butonin mė lart qė tė filloni regjistrimin. Qė tė filloni tė lexoni mesazhet, zgjidhni forumin qė ju pėlqen nga lista mė poshtė.

  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
Shqipetaret
PAVARESIA KOSOVĖS (1 duke lexuar)
267 5,190
Shoqėria
Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!
Nga power8
05-05-20 18:05 Shko tek postimi i fundit
7 456
Diskutime Shoqėrore (2 duke lexuar)
Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.
Nga ABC
10-09-20 20:38 Shko tek postimi i fundit
988 55,830
Gruaja dhe Familja (2 duke lexuar)
Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet
267 11,941
Diaspora Shqiptare (1 duke lexuar)
Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!
Nga Agolli
19-05-20 16:30 Shko tek postimi i fundit
148 4,474
Shėndeti (1 duke lexuar)
Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?
Nga Poshnjari
27-02-20 12:14 Shko tek postimi i fundit
412 2,633
Dashuria (1 duke lexuar)
A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...
Nga kai090
27-07-20 04:39 Shko tek postimi i fundit
689 46,909
Video
Video (1 duke lexuar)
Kėtu do tė postohen video : Humor , Sport , Video Klipe etj ( Videot duhen tė jenė vetėm nga Youtube.com )
Nga tron
19-01-19 12:45 Shko tek postimi i fundit
79 1,228
Shkenca
Praktika e jetės njerėzore, sjelljet e individėve e tė shoqerisė. Proēeset mendore etj.
Nga AlbaSoft
11-07-20 14:50 Shko tek postimi i fundit
296 9,512
Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.
171 1,655
Diskutime, informacione, studime e probleme ekonomike tė ndryshme nga ekonomia shqiptare e boterore.
133 1,075
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
Nga Fatyu1259
20-07-20 09:30 Shko tek postimi i fundit
43 341
Informatika (2 duke lexuar)
Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...
438 3,570
Astronomia (1 duke lexuar)
Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.
97 864
Veēoritė fizike, sjellja e organizmave, klasifikimi i tyre, prejardhja dhe zhvillimi i llojeve e ndėrveprimi qė kanė njėra me tjetrėn nė lidhje me mjedisin.
90 464
Tė ndryshme
Pėrshėndetje dhe Urime (11 duke lexuar)
Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...
Nga Oqeani
11-05-20 01:19 Shko tek postimi i fundit
461 114,784
Prezantoni vetėn (1 duke lexuar)
Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)
Nga power8
05-05-20 18:11 Shko tek postimi i fundit
559 11,079
Moda & Estetika (3 duke lexuar)
Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.
Nga qendros
26-12-15 02:08 Shko tek postimi i fundit
161 7,046
Sporti (2 duke lexuar)
Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....
Nga tron
12-12-18 18:19 Shko tek postimi i fundit
242 3,469
Albumi Fotografik (3 duke lexuar)
Kėtu mund tė postoni fotografi personale, nga trojet shqiptare, nga bota etj.
Nga vjeshta
18-01-17 23:28 Shko tek postimi i fundit
104 23,609
Kultura
Tė diskutojmė pėr historinė tonė!
143 1,443
Materiale tė reja, zbulime dhe ide personale per gjuhėsinė, artin, historinė ...
Nga Zero Cool
21-05-15 17:28 Shko tek postimi i fundit
418 4,625
Letėrsia (2 duke lexuar)
Letėrsia shqiptare dhe e huaj.
200 10,888
Poezia (4 duke lexuar)
Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...
Nga lirik
09-08-20 05:07 Shko tek postimi i fundit
268 11,317
Gjuha Shqipe (2 duke lexuar)
Drejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė.
Nga power8
19-01-16 13:49 Shko tek postimi i fundit
127 3,237
Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.
155 2,677
Muzika (3 duke lexuar)
Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)
295 11,522
Personalitete publike (2 duke lexuar)
Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)
Nga power8
16-03-16 11:34 Shko tek postimi i fundit
281 7,400
Deutsch, English, Franēais ...
Nga power8
05-05-20 18:20 Shko tek postimi i fundit
167 6,566
Kuzhina & Gatimi (3 duke lexuar)
Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.
Nga Buqja_ch
24-05-20 22:10 Shko tek postimi i fundit
93 2,870
Zona e Argėtimit
Humori (4 duke lexuar)
Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!
226 29,925
Thashetheme (2 duke lexuar)
Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?
Nga Buqja_ch
16-05-20 00:18 Shko tek postimi i fundit
173 25,635
Kafja e Forumit (9 duke lexuar)
Tema tė ndryshme
505 186,427
Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.
Nga Buqja_ch
10-07-20 22:54 Shko tek postimi i fundit
109 12,983
25 7,366
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.
Nga power8
22-06-20 10:03 Shko tek postimi i fundit
134 12,976
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare! (1 duke lexuar)
A jemi ne Shqipetarėt popull tolerant nė fe?
13-04-19 09:44 Shko tek postimi i fundit
89 3,989
Mėsime nga Kurani (1 duke lexuar)
Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
Nga AlbaSoft
09-05-19 12:37 Shko tek postimi i fundit
414 14,432
Besimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jeta
Nga Agolli
19-04-19 10:18 Shko tek postimi i fundit
107 2,412
Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de
Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.
53 1,411
Politika & Shtypi
Politika (10 duke lexuar)
Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...
2,323 59,066
Arena Ndėrkombėtare (1 duke lexuar)
Ngjarjet mė tė reja nga skena politike ndėrkombėtare. Analiza, komente, materiale nga shtypi boteror. Ngjarje historike e kulturore ndėrkombėtare. Superfuqitė, Aleancat, Luftrat, Traktatet e paqes etj.
435 8,568
Zona Administrative
Asnjėherė 0 0
Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.
Nga SheTa
22-01-19 19:02 Shko tek postimi i fundit
96 3,064
Tema tė vjetra (23 duke lexuar)
Arkivi i forumit
Nga alima²
14-05-14 22:23 Shko tek postimi i fundit
830 751,772
Pa censurė
Tema tė ndryshme tė 20+ vjeēarėve
Nga power8
05-05-20 18:21 Shko tek postimi i fundit
277 25,716


Ē'kemi ndonjė tė re?
Vizitorėt aktivė aktualisht: 196 (0 anėtarė dhe 196 vizitorė)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,850, 06-12-19 mė 03:21.
Dardania.de Statistikat
Dardania.de Statistikat
Tema: 15,331, Postime: 1,839,682, Anėtarėt: 15,496
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, [email protected]
Sot festojnė ditėlindjen
Shikoj datėlindjen

Pėrmban postime tė reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Forum pa Postime tė Reja

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.