Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi

Mirėsevini tek Dardania.de.
Nėse kjo ėshtė vizita juaj e parė nė forum, ju rekomandojmė qė tė vizitoni Pyetėsorin duke klikuar mbi tė. Do t'u duhet qė tė regjistroheni perpara se tė postoni: klikoni mbi butonin mė lart qė tė filloni regjistrimin. Qė tė filloni tė lexoni mesazhet, zgjidhni forumin qė ju pėlqen nga lista mė poshtė.

  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
Shqipetaret
PAVARESIA KOSOVĖS (4 duke lexuar)
267 5,189
Shoqėria
Pėrkujtim! (1 duke lexuar)
Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!
8 457
Diskutime Shoqėrore (31 duke lexuar)
Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.
990 55,832
Gruaja dhe Familja (5 duke lexuar)
Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet
267 11,941
Diaspora Shqiptare (2 duke lexuar)
Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!
Nga Agolli
19-05-20 16:30 Shko tek postimi i fundit
148 4,474
Shėndeti (1 duke lexuar)
Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?
Nga Poshnjari
27-02-20 12:14 Shko tek postimi i fundit
412 2,633
Dashuria (16 duke lexuar)
A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...
688 46,908
Video
Video (5 duke lexuar)
Kėtu do tė postohen video : Humor , Sport , Video Klipe etj ( Videot duhen tė jenė vetėm nga Youtube.com )
Nga tron
19-01-19 12:45 Shko tek postimi i fundit
79 1,228
Shkenca
Praktika e jetės njerėzore, sjelljet e individėve e tė shoqerisė. Proēeset mendore etj.
Nga AlbaSoft
22-09-22 09:57 Shko tek postimi i fundit
296 9,513
Shkenca & Teknologjia (1 duke lexuar)
Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.
171 1,655
Ekonomi & Biznes (3 duke lexuar)
Diskutime, informacione, studime e probleme ekonomike tė ndryshme nga ekonomia shqiptare e boterore.
133 1,075
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
Nga power8
27-01-19 00:49 Shko tek postimi i fundit
43 340
Informatika (12 duke lexuar)
Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...
438 3,570
Astronomia (1 duke lexuar)
Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.
97 864
Veēoritė fizike, sjellja e organizmave, klasifikimi i tyre, prejardhja dhe zhvillimi i llojeve e ndėrveprimi qė kanė njėra me tjetrėn nė lidhje me mjedisin.
90 466
Tė ndryshme
Pėrshėndetje dhe Urime (155 duke lexuar)
Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...
463 114,794
Prezantoni vetėn (6 duke lexuar)
Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)
560 11,085
Moda & Estetika (13 duke lexuar)
Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.
162 7,047
Sporti (6 duke lexuar)
Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....
244 3,471
Albumi Fotografik (19 duke lexuar)
Kėtu mund tė postoni fotografi personale, nga trojet shqiptare, nga bota etj.
105 23,610
Kultura
Tė diskutojmė pėr historinė tonė!
144 1,444
Kultura kombėtare (5 duke lexuar)
Materiale tė reja, zbulime dhe ide personale per gjuhėsinė, artin, historinė ...
419 4,626
Letėrsia (14 duke lexuar)
Letėrsia shqiptare dhe e huaj.
201 10,849
Poezia (11 duke lexuar)
Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...
Nga lirik
18-05-20 00:32 Shko tek postimi i fundit
268 11,316
Gjuha Shqipe (9 duke lexuar)
Drejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė.
128 3,238
Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.
156 2,678
Muzika (6 duke lexuar)
Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)
295 11,514
Personalitete publike (4 duke lexuar)
Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)
Nga power8
16-03-16 11:34 Shko tek postimi i fundit
281 7,400
Bisedoni nė gjuhėt e huaja (281 duke lexuar)
Deutsch, English, Franēais ...
168 6,567
Kuzhina & Gatimi (2 duke lexuar)
Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.
Nga Buqja_ch
24-05-20 22:10 Shko tek postimi i fundit
93 2,870
Zona e Argėtimit
Humori (33 duke lexuar)
Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!
227 29,926
Thashetheme (8 duke lexuar)
Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?
Nga Buqja_ch
16-05-20 00:18 Shko tek postimi i fundit
173 25,635
Kafja e Forumit (79 duke lexuar)
Tema tė ndryshme
506 186,381
Lojra zbavitėse (13 duke lexuar)
Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.
Nga elvio
25-06-20 21:40 Shko tek postimi i fundit
109 12,979
Enigmatika (8 duke lexuar)
26 7,367
Votime & Sondazhe (8 duke lexuar)
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.
135 12,977
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare! (6 duke lexuar)
A jemi ne Shqipetarėt popull tolerant nė fe?
13-04-19 09:44 Shko tek postimi i fundit
89 3,989
Mėsime nga Kurani (9 duke lexuar)
Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
415 14,433
Mėsime nga Bibla (5 duke lexuar)
Besimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jeta
108 2,413
Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de
Chat-Dhoma #Dardania (2 duke lexuar)
Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.
54 1,412
Politika & Shtypi
Politika (32 duke lexuar)
Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...
2,325 59,068
Arena Ndėrkombėtare (4 duke lexuar)
Ngjarjet mė tė reja nga skena politike ndėrkombėtare. Analiza, komente, materiale nga shtypi boteror. Ngjarje historike e kulturore ndėrkombėtare. Superfuqitė, Aleancat, Luftrat, Traktatet e paqes etj.
436 8,568
Zona Administrative
Asnjėherė 0 0
Rreth projektit Dardania.de (2 duke lexuar)
Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.
97 3,065
Tema tė vjetra (161 duke lexuar)
Arkivi i forumit
Nga alima²
14-05-14 22:23 Shko tek postimi i fundit
830 751,772
Pa censurė
Pa Cenzurė (1 duke lexuar)
Tema tė ndryshme tė 20+ vjeēarėve
278 25,717


Ē'kemi ndonjė tė re?
Vizitorėt aktivė aktualisht: 2690 (0 anėtarė dhe 2690 vizitorė)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 4,848, 14-11-22 mė 06:23.
Dardania.de Statistikat
Dardania.de Statistikat
Tema: 15,358, Postime: 1,839,622, Anėtarėt: 15,581
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Alipop
Sot festojnė ditėlindjen
Shikoj datėlindjen
leopardi (46), pleshti (43), hasan morina (30)

Pėrmban postime tė reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Forum pa Postime tė Reja

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:32.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.