Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm

vjeshta vjeshta nuk ėshtė nė linjė

Thjeshtė ,njė zė!

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 21 to 30 of 44
 1. e_martumja
  17-10-12 23:01
  e_martumja
  Te qafi fort fort e fortttttttt
 2. Dallandyshja_718
  29-08-12 02:29
  Dallandyshja_718
  Pershendetje per ty e nderuar, shpresoj t'jeshe mire kudo qe je!
 3. Edonisi
  09-05-12 09:22
  Edonisi
  Pershendetje..!!

  Ca ka ēa ska,ēa po bon ēa s'po bon :D
 4. Amina
  11-03-12 21:00
  Amina
  Vjeshta, shpresoje je mire dhe po kalon mire....nje pershendetje per ty......
 5. Dali!Keq!ch
  28-02-12 00:21
  Dali!Keq!ch
  Urime ditelindja i bafsh edhe 100 vjeshta te tjera.
 6. elvio
  13-02-12 12:53
  elvio
  Te ngrohte,te sinqerte ,vellazeror erdha te them ju pershendes Vjeshte.Nga sjelljet e treguar me fisnikeri,aty qendron nje karakter per tu pas zili.Qendro e tille,,,,,! Elvio
 7. turisti
  04-02-12 17:03
  turisti
  Faleminderit per viziten dhe kujdesin shoqke.Teper eshte dhe kur te rrijsh shume ne forum-shanca eshte me e madhe me lendue dikan a edhe me e madhe me te lendue duikush,andej,nuk e shof pse te gjithe ata qe rrijne ne forum e kan me lehte qe ta arsyetojne vetveten??[/
 8. turisti
  04-02-12 16:58
  turisti
  [I]Faleminderit per viziten dhe kujdesin shoqke.Teper eshte dhe kur te rrijsh shume ne forum-shanca eshte me e madhe me lendue dikan a edhe me e madhe me te lendue duikush,andej,nuk e shof pse te gjithe ata qe rrijne ne forum e kan me lehte qe ta arsyetojne vetveten??[/I]
 9. AliSia
  31-12-11 18:55
  AliSia
  Gėzuar dhe urimet mė tė sinqerta pėr vitin 2012, me plot shėndet, mirėsi, begati dhe lumturi ne( Familje ) dhe nė jetė...Le tė jetė viti i realizimeve tė tė gjitha dėshirave tuaja shpirtėrore...Gezuar!
  Nga AliSSiA
 10. lovely
  23-10-11 18:38
  lovely
  oj anmikja jeme :D

  qysh je-e? hahaha

About Me

 • About vjeshta
  Vendndodhja
  neutrale
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Faleminderit qe ekziston !

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 12-07-20 11:31
 • Anėtarėsuar: 01-05-05
 • Referime: 8

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 24

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:21.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.