Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

GENNTI i vlerėsuar jo keq

GENNTI GENNTI nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About GENNTI
  Vendndodhja
  Londer
  Interesat
  futbolli dhe gatimi
  Profesioni
  kuzhinjer
  Motoja
  sa me i kenaqur ne jete
 • Firma
  Sa me shume te kundershtohet nje ide ,aq me shume behet e .fuqishme

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 12-06-07 12:50
 • Anėtarėsuar: 23-02-07
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.