Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

~Aurora~ i njohur pėr tė gjithė~Aurora~ i njohur pėr tė gjithė~Aurora~ i njohur pėr tė gjithė~Aurora~ i njohur pėr tė gjithė~Aurora~ i njohur pėr tė gjithė~Aurora~ i njohur pėr tė gjithė

~Aurora~ ~Aurora~ nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About ~Aurora~
  Vendndodhja
  ne kraherorin e te dashurit
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Kurr mos thyej 4 gjera ne jeten tende:besimin,premtimin,lidhjen dhe zemren,se kur thyhen ato,vertete nuk bejne zhurme,por dhembin shume....

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 09-05-10 14:24
 • Anėtarėsuar: 11-01-10
 • Referime: 1

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.