Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm

Kaqanikasja Kaqanikasja nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 21 to 29 of 29
 1. AlbaSoft
  01-06-11 15:01
  AlbaSoft
  Po si je kaqanikase
 2. Giovanni
  23-05-11 08:49
  Giovanni
  Urime datlindjen edhe shume vite te tjera Te deshiroj.....
 3. GURI SYLAJ
  23-05-11 07:33
  GURI SYLAJ
  Nje pershendetje dhe nje Urim me rastin e Ditelindjes!
 4. Qika^Me^Kule
  09-05-11 19:22
  Qika^Me^Kule
  Te pershendes oi e keqe :p
 5. Tomori
  23-02-11 14:03
  Tomori
  pershendetje me ne funde te gjeta me njofto per veten tende tash te lutem si ke qen
 6. turisti
  16-02-11 18:25
  turisti
  Pershendetjet me te perzemerta vendase.
 7. AlbaSoft
  06-01-11 00:42
  AlbaSoft
  E si na je ti moj kaqanikase
 8. gjini
  01-01-11 19:28
  gjini
  nga zemra uroj te kesh kalue mire nderrimin e moteve e ky vit uroj te ploteson ate qe ke anderrua vitin qe lam pas
 9. jEtA_1
  20-12-10 17:32
  jEtA_1
  Pershendetje e nderuar njiherit urime fitoren e Partis Demokratike te Kosoves besoj dhe jame e bindur qe edhe me tej kjo parti te triumfoj te pershendet jEtA_1

About Me

 • About Kaqanikasja
  Biografia
  Jam Kjo qe jam
  Vendndodhja
  ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
  Interesat
  Kam shum
  Profesioni
  Zyrtare ne KK/K
  Motoja
  Jeta eshte e mire kur din te jetosh
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..

Statistics

Totali Postimeve
Albums
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 06-03-15 15:29
 • Anėtarėsuar: 06-04-09
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 6 of 6

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Kaqanikasja Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.