Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm

Murgesha Murgesha nuk ėshtė nė linjė

Administratorėt

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 18
 1. tron
  19-01-19 18:48
  tron
  Pershendetje:)
 2. gjini
  07-06-17 13:19
  gjini
  murgesha te pershendes dhe uroj nga zemra te jesh mire, pas kaq shum vitesh ndoshta 10 qe skemi kontaktue
  veq uroj te jesh mire
 3. goni31
  08-06-13 14:31
  goni31
  pershendetje e nderuar deshta me dite se me ka humbur pasvordi i add teme qe e kom pas ne dardani AGRONI_22 a kishit mujte me die edhe me ma qu ne mesazh ne kete add flm per mirekuptim
 4. turisti
  29-05-13 20:27
  turisti
  Pershendetjet e shumta me kilometra e nderuar.
 5. turisti
  11-03-13 22:32
  turisti
  Pershendetjet pa mase per Ty e nderuara.
 6. Arkza
  27-01-13 02:11
  Arkza
  Murgesh Te Pershendes shume .
  Shpresoj te je mir ti dhe Familja .
  e Zoti te dhsht Beriqet qe me mesove kogja mir me tabeta ti :D
 7. turisti
  28-10-12 22:59
  turisti
  Pershendetjet e perzemerta kudo qe je.
 8. murrizi
  24-10-12 10:13
  murrizi
  Shum urime per ty,
  shum urime per ty.
  Shum urime vogelushe e dashur
  shum urimeeeee peeeeer tyyyyy.....


  U bofsh plakush e dhasht zoti nuk ta lendojn dinjitetin ata qe i rrite ;)
 9. AliSia
  31-12-11 18:51
  AliSia
  Gėzuar dhe urimet mė tė sinqerta pėr vitin 2012, me plot shėndet, mirėsi, begati dhe lumturi ne( Familje ) dhe nė jetė...Le tė jetė viti i realizimeve tė tė gjitha dėshirave tuaja shpirtėrore...Gezuar!
  Nga AliSSiA!
 10. Dali!Keq!ch
  24-12-11 02:30
  Dali!Keq!ch
  Pershendetje Motra Dardane, ju uroj nje fillim viti sa me te mire e te mbare, ty e farefisit e gjithe shoqeris tuaj.

  p.s ngushllime te perzemerta per humbjen e shokve tu e te mi e te gjithve ketu.

  Respekte nga dali.. 2005
  http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&langid=3

About Me

 • About Murgesha
  Biografia
  Informatat i mbaj pėr vete...
  Vendndodhja
  Diku nėpėr botė....
  Interesat
  E bukura.
  Motoja
  Eh!!!!
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 10-08-19 22:15
 • Anėtarėsuar: 24-10-03
 • Referime: 16

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 24

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.