Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm

vjeshta vjeshta nuk ėshtė nė linjė

Thjeshtė ,njė zė!

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 44
 1. gjini
  07-06-17 13:16
  gjini
  pershendetje pas kaq shum vitesh oj Vjeshta e madhe je
 2. Edonisi
  05-04-14 19:27
  Edonisi
  Faleminderit e ta kthefsha veres haha.
  Te pershendes :)
 3. Edonisi
  26-06-13 19:20
  Edonisi
  Pershendetje!
  E kuptova qe je ne Peje por nuk e kuptova se ēfare ben atje pa mikun tend /shaka/ :D Shpresoj se do ia kaloni bukur, si ne Peje ma, vend ku njeriu gjen harmoni dhe qetesi shpirterore.

  ps. mos harro me i pi do boza per mu hahaha
 4. turisti
  12-06-13 18:22
  turisti
  Pershendetjet e shumta .
 5. Edonisi
  31-03-13 19:37
  Edonisi
  Eee atehere eshte bashkamesele, qyli nuk na kishte ba zararė. :D :)

  E ke shkru ''meglio di me'' :P :D

  U knaqe ti me pushime hahah. Gjejmi njo dy dite, kshtu si shok, nuk po du me't mbeten borxh hahahhaha! :)
 6. Edonisi
  27-03-13 15:36
  Edonisi
  Falemnderit, sei meravigliosa!:) A e shkrova mirė! :P
  Andej ke na mjaftonė me u mar me diēka edhe bozagjia qenka qyl ēa po don ma mire!! :D
 7. Edonisi
  20-03-13 14:02
  Edonisi
  Faleminderit, gjithmonė e kujdeshme! Te kam mike per merak.:)

  O sa kam qesh, ani me barke hahahahahahahh! Pejont nuk e paguajnė ujin. :D

  Nuk e ke keq, nima as gjeli a, phaaaaaaaaa :D
 8. Edonisi
  13-03-13 10:09
  Edonisi
  Si ne Peje ma, duhesh me i mesu ligjeratat e rrugve per me pshtu nga situatat e komplikuara :D Ne mahallėn time t'hupim kepucat prej komve e le mo shtepia hahahah
  Vitet shkojnė, disa perseriten.:D
  A su ba pa pesė evro ajo kenga a? Nejse se tjera here do e gjej nje pa t'holla hahahah! E per bozė, kysmet dhe me kenaqesi :)
  Te pėrshėndes dhe mirė u shkrufshim. :)
 9. Dardanesha
  01-03-13 17:41
  Dardanesha
  Loqk u befsh 100 vjeq, fat dhe mbaresi ne jete :)
 10. Edonisi
  28-02-13 09:19
  Edonisi
  Hahahaha o me kope :P
  Qajo pra, eshte shume efiikase per mickoja:D Sa i perket huas, pse jo! Do t gjej dy dite ku ske asnje pergjegjesi hahahah

  ps , lexova diku qe sot eshte dita jote! Urime te perzemerta nga une.Uroj qe cdo dite te jete e jotja, cdo dite te ket kuptim dhe qe cdo dite te ju dhurojė buzėqeshje, shendet,dashuri, fat dhe lumturi ne jete. :)

  Te pershendes me nje kenge te dukagjinit,enkas per diten tende :P
  ''Ne qarshi te vogel tre Pejon, kenga e moēme kenga e jonė''

  [URL]http://www.youtube.com/watch?v=nO0nk9KF6bU&feature=youtu.be[/URL]

About Me

 • About vjeshta
  Vendndodhja
  neutrale
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Faleminderit qe ekziston !

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 26-04-20 22:55
 • Anėtarėsuar: 01-05-05
 • Referime: 8

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 24

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.