Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm

Amina Amina nuk ėshtė nė linjė

Miss Buzeqeshja

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 15
 1. lirik
  10-05-13 18:51
  lirik
  e di si quhej nje lule-ather kur buzqeshte stina-e di beharė kur me perkule-- rashe ne dy gjunj qe ti marr erė- ajo quhej amina--me fletet ngjyre famshme ne pranvere ---per miken time amina vargje
 2. vjeshta
  02-12-12 17:08
  vjeshta
  Flm shume ,pershendetje edhe ty .
 3. vjeshta
  14-03-12 19:07
  vjeshta
  Mire mire Amina ,po gjindemi disi ,flm ,Po ti qka na thua per andej ...po jo nga staffi ?:P
  Urime edhe posti i Moderimit .:)
 4. Amina
  11-03-12 20:50
  Amina
  Ju falenderoje te gjitheve per viziten...
 5. Skyfter
  23-02-12 18:08
  Skyfter
  qy qy moderatore... buzqeshja ti hap rruget hahah :P

  urime ket titull!
 6. instruktori
  30-06-11 21:05
  instruktori
  Amina e nderuar Pershendetje te perzemerta nga Instruktori
 7. Dreni30
  08-04-11 23:49
  Dreni30
  Pėrshėndetje Amina, shpresoj tė jeni mirė me shėndet dhe bukur po kaloni kėto ditė tė bukura pranėvere.
  Dreni.
 8. Urata
  06-04-11 23:38
  Urata
  Amina, t'pershendet tezja....!
 9. Amina
  19-03-11 16:52
  Amina
  Albonita , flmmmm :)...
 10. Albonita
  19-03-11 13:23
  Albonita
  Amina...Te pershndes Zemrsishte..dhe deshiroja , te kesh nje Fund jave te mrekullushme ashtu sic je vet..me Plot Sinceritet ....AlbonitA.

About Me

 • About Amina
  Vendndodhja
  Gjermani
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  "Someone like You....."

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 26-03-23 22:17
 • Anėtarėsuar: 16-10-06
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 8 of 8

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.