Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm

gazi-de gazi-de nuk ėshtė nė linjė

mergimtari

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
 1. Albonita
  16-01-12 19:58
  Albonita
  Babiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...Faliminderittttttttttttttt shumeeeeeeeeeeeee.
  Per gjithaaa, ju percjell lumturija ne gjdo hap te jetes suaj, pe plot sinceritet dhe Rrespekt te vecan te percafon Mikja e juja Lori
 2. ritta
  15-06-11 08:52
  ritta
  Urime me jete te gjat e te lumtur per bebin :)
 3. Buqja_ch
  12-06-11 10:21
  Buqja_ch
  Sote lexova qe Gazi e Diana u bene prinder sa shume u gezova nga zemra ju uroi shendet e lumturi e djalit rritje te shpejt ..

  Buqja

About Me

 • About gazi-de
  Vendndodhja
  ger
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 08-03-24 18:57
 • Anėtarėsuar: 11-12-06
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 7 of 7

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.