Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Dushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėm

Dushku Dushku nuk ėshtė nė linjė

Game Over

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 10
 1. Dushku
  21-07-12 18:19
  Dushku
  Ju Faleminderit!
 2. Dallandyshja_718
  10-09-11 15:53
  Dallandyshja_718
  Pershendetje Dushku, nje fundjave te kendshme t'deshiroj!
 3. ~AnnA~
  03-09-11 08:16
  ~AnnA~
  flm dushku...
  Te pershendes perzemersisht, duke te deshiruar fundjave relaksuese...
 4. Buqja_ch
  30-08-11 23:17
  Buqja_ch
  Urime festa e Bajramit .....pershndetje
 5. Albonita
  29-06-11 13:26
  Albonita
  Faliminderit me Lidhje..Sincerishte AlbonitA.
 6. ~AnnA~
  10-02-11 19:48
  ~AnnA~
  Te faleminderoj per pershendetjet bashkvendasi im :) Me paske zbukuruar dhomen vetjake ....Si duket te pelqen arti! :)
  Pershendetjet me te perzemerta per ty!
  Kalo bukur ngado qe te jesh....me respektn per ty-AnnA!
 7. Oltiana1
  22-01-11 13:06
  Oltiana1
  Pėrshėndetje * ore mik ! :)

  Qofsh mirė dhe i uruar kudo qė je !!!
 8. Dushku
  25-11-10 14:08
  Dushku
  Ju faleminderit AnnA & Oltiana1
 9. Oltiana1
  22-11-10 10:42
  Oltiana1
  Dushku ke njė pėrshėndetje nga unė dhe kalo bukur !!!
 10. ~AnnA~
  14-11-10 16:06
  ~AnnA~
  Po te lej nje pershendetje perpara se te iki tani :)
  Kaloja bukur ne vazhdim !

About Me

 • About Dushku
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 26-10-14 17:36
 • Anėtarėsuar: 29-11-08
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 15

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.