Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm

Antika Antika nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Antika
  Biografia
  S'ka nevojė!
  Vendndodhja
  ..n'kryeveni.
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
  Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
  dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

  ..sidoqoftė,mirėdita jetė!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 10-06-19 19:59
 • Anėtarėsuar: 05-03-09
 • Referime: 2

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.