Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm

Kaqanikasja Kaqanikasja nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 29
 1. Ylli-1
  25-09-14 14:23
  Ylli-1
  Pse nuk vjen te flasim!?
 2. Ylli-1
  11-09-14 13:02
  Ylli-1
  @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 3. Ylli-1
  10-09-14 13:23
  Ylli-1
  .................................
 4. Ylli-1
  04-07-14 10:07
  Ylli-1
  .................................
 5. Ylli-1
  24-12-13 09:33
  Ylli-1
  .................................
 6. Ylli-1
  19-12-13 08:38
  Ylli-1
  Pershendetje Kaqanikase
 7. Kaqanikasja
  24-05-13 07:41
  Kaqanikasja
  Falemnderit te gjitheve per urime
 8. turisti
  23-05-13 21:51
  turisti
  Urimeeeeeeeeeee,vendase,shume shendet dhe lumturi ne jete.
 9. Dardanesha
  23-05-13 12:47
  Dardanesha
  Kaqanikase urime ditelindjen, ti uroj gjithe te mirat ne jete dhe realizim e qdo deshire, te puth fort.

  Dardanesha
 10. schütze
  23-05-13 09:15
  schütze
  urime ditlindja e nderuar,uroj gjith te mirat edhe Jet te gjat e te lumtur

About Me

 • About Kaqanikasja
  Biografia
  Jam Kjo qe jam
  Vendndodhja
  ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
  Interesat
  Kam shum
  Profesioni
  Zyrtare ne KK/K
  Motoja
  Jeta eshte e mire kur din te jetosh
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..

Statistics

Totali Postimeve
Albums
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 06-03-15 15:29
 • Anėtarėsuar: 06-04-09
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 6 of 6

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Kaqanikasja Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.