Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

VoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėmVoOoglushja i pazėvėndėsueshėm

VoOoglushja VoOoglushja nuk ėshtė nė linjė

VoOogluShja@

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 21
 1. Qika^Me^Kule
  12-05-12 14:00
  Qika^Me^Kule
  ooo voglusheeeee ku jeeeee ? nje dite pushimi t'mir uroj per ty
 2. Qika^Me^Kule
  10-01-12 18:49
  Qika^Me^Kule
  Uuuuuu ti e gezuar qofshe gjithmone :D Urime dhe ty.... viti 2012 qofte vit i mbare dhe i sukseseshem , shum shum pershendetie .

  P/s. A ban me ta kthy cate Kuss se valla bash em ka marre malli em te Kuss ty ? :P
 3. Qika^Me^Kule
  27-12-11 14:19
  Qika^Me^Kule
  Ke humbe edhe ti kret :p shum pershendetie qikirusheee!!
 4. Qika^Me^Kule
  28-11-11 18:03
  Qika^Me^Kule
  Te pershendes duke te uruar nje fillim jave te mbare.....!!
 5. Giovanni
  03-10-11 14:33
  Giovanni
  Pershesndetje per ty oj vocerrake ....
 6. Qika^Me^Kule
  27-09-11 16:42
  Qika^Me^Kule
  sa erdha em te Kiss , ti e vogle amo shpurdhaqe qe thoim ka ne :D ike en vrap , Kiss e nje dite kendshme per ty
 7. Qika^Me^Kule
  24-09-11 15:20
  Qika^Me^Kule
  KuSs pa te pyete hiq :D
 8. Zero Cool
  24-09-11 12:53
  Zero Cool
  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė dhe fundjavė te kėndshme tė uroj ty.
 9. Oqeani
  21-09-11 16:46
  Oqeani
  Selam -amo pak si ne gjysme ahhaha e din perse - Kalo xixxxxxxx
 10. Qika^Me^Kule
  20-09-11 12:50
  Qika^Me^Kule
  Nje KUss Ty.... e vogle :P

About Me

 • About VoOoglushja
  Biografia
  e vogel taman syrin si filgjan
  Vendndodhja
  Germany
  Motoja
  Tu Hi KamoS U Rrita Behlagjike , FerizajLike n“gjak e rRast Problematike...!
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  ...:::VoOoglushja:::...
  Jam Optimal Femer... Queen e Dashuries... nuk jam Femer.... e ...vetmise....!!!! ;)  I had a strange dream like i was a Princess, i woke up and found out i am the Queen!

Statistics

Totali Postimeve
Albums
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 01-05-12 18:02
 • Anėtarėsuar: 27-03-10
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 12

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.